Remišová zažila na výlete v Tatrách neuveriteľnú vec: Drsný odkaz politikom | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Remišová zažila na výlete v Tatrách neuveriteľnú vec: Drsný odkaz politikom

Veronika Remišová
Veronika Remišová
Zdroj: TASR/Martin Baumann
26.12.2017 21:09

BRATISLAVA - Veronika Remišová pochválila dobrých ľudí a obula sa do ľudí vo vyšších pozíciách, ktorí ťažia zo spoločného majetku. Počas svojho výletu v Tatrách natrafila na nestrážený sud s medovinou. Pokladničku s peniazmi nikto nestrážil a ľudia napriek tomu zaplatili.


To sa podľa Remišovej o štátnom majetku povedať nedá. Počas výletu do Tatier sa na jednom z chodníkov nachádzal súdok s horúcou medovinou. Nie je to nič zvláštne, no poslankyňa OĽaNO to napriek tomu považuje za menší zázrak. "Nik ho nestrážil, pokladničku nik neukradol, medovina nebola žiadna žbrnda ale prvotriedny nektár, dokonca tí, čo pili aj zaplatili," napísala k fotke Remišová.

Veronika Remišová
Zdroj: Facebook/Veronika Remišová

"Stále hovorím, že na Slovensku žijú ľudia s dobrými nápadmi (ďakujeme za súdok, ktorý dobre padne uzimenému turistovi), ľudia poctiví a pracovití," poďakovala majiteľovi súdka. Ten nechal na súdku aj popisok, aby boli ľudia poctiví a zaplatili. "Nepoctivý pije zdarma, dobehne ho vlastná karma," napísal na koniec oznamu majiteľ. 

Remišová zažila na výlete
Zdroj: Facebook/Veronika Remišová

O niektorých ľuďoch sa to však povedať nedá. "Vzduch tu otravuje len zopár gaunerov, ktorí cudzopasia na štátnom, teda na našom spoločnom majetku," dodala poslankyňa na adresu tých, ktorí by si mali zrejme brať príklad z obyčajných ľudí.


Galéria

Veronika Remišová Veronika Remišová

Nástroje k článkuZDROJ: AMaj
FOTO: TASR/

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články