Kristínu (16) a Annu (17) po prázdninách už nikto nevidel: FOTO Polícia žiada o pomoc pri pátraní | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Kristínu (16) a Annu (17) po prázdninách už nikto nevidel: FOTO Polícia žiada o pomoc pri pátraní

Polícia pátra po dievčatách, ktoré sa nevrátili do reedukačného centra.
Polícia pátra po dievčatách, ktoré sa nevrátili do reedukačného centra.
Zdroj: KR PZ Prešov
20.09.2019 10:00

SLOVENSKO – Po dvoch mladých dievčatách, ktoré sa nevrátili z prázdnin do Reedukačného centra v Spišskom Hrhove, pátra polícia. Tá o pomoc požiadala aj verejnosť.


Prvou hľadanou je 16-ročná Kristína Krakovská, bytom Ružomberok. Dievčina o sebe doposiaľ nepodala žiadnu správu. Podľa jej matky sa má zdržiavať u svojho priateľa v Liptovskom Mikuláši. „Vykonanými previerkami a opatreniami sa nezvestnú osobu doposiaľ nepodarilo vypátrať,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.  

Kristína je vysoká 160 cm, má štíhlu postavu, zelené oči, rovné hnedé vlasy, ktoré jej siahajú do polovice chrbta.

Medzi jej zvláštne znamenia patria tetovania. „Na pravom členku – 2 kruhy, nad pravým kolenom – meno MIRO a na ľavej nohe na palci má vytetovaný kríž,“ spresnila policajná hovorkyňa.

Kristína Krakovská
Polícia pátra po dievčatách,
Zdroj: KR PZ Prešov

Polícia vyhlásila pátranie aj po 17-ročnej Anne Kroščenovej, bytom Letanovce (okres Spišská Nová Ves). Tínedžerka sa 2. septembra nevrátila z prázdnin od svojich príbuzných do Reedukačného centra v Spišskom Hrhove a doposiaľ o sebe nepodala žiadnu správu. Ani ju sa vykonanými previerkami a opatreniami doposiaľ nepodarilo vypátrať.

Anna je vysoká 154 cm, má plnoštíhlu postavu, hnedé oči a čierne vlasy.

Anna Kroščenová
Polícia pátra po dievčatách,
Zdroj: KR PZ Prešov

Ak máte o nezvestných tínedžerkách informácie, ktoré by mohli pomôcť k ich vypátraniu, obráťte sa na políciu. „Akékoľvek poznatky k hľadanej osobe (Kristína Krakovská, Anna Kroščenová, pozn. red.) oznámte na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva Policajného zboru Poprad,  t.č. 0961 89 3371  resp. na linku 158. Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej facebokovej stránky Policajného zboru,“ apeluje na verejnosť polícia.


Galéria

Polícia pátra po dievčatách, Kristína Krakovská Anna Kroščenová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články