°C

Sobota, 28. november 2020. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

AKTUÁLNE Neprejazdná diaľnica D2: FOTO Kamión skončil mimo vozovky, začal horieť

Požiar kamióna na D2.
Požiar kamióna na D2.
Zdroj: Katarína O.
25.06.2019 15:50

BRATISLAVA - V poslednej dobe počuť o nehodách na slovenských cestách snáď z každej strany a takmer každý deň. Výnimkou nie je ani tento utorok. Vodičom smerujúcim po diaľnici D2 v smere do Českej republiky znepríjemnila cestu havária kamióna. Úsek bol neprejazdný. Udalosť si vyžiadala jednu zranenú osobu.


O havárii informovala polícia na sociálnej sieti. "Z dôvodu dopravnej nehody kamióna, ku ktorej došlo na 36 km v smere do Českej republiky, je diaľnica D2 v tomto úseku v súčasnosti neprejazdná. Odklon dopravy je vedený cez Lozorno," priblížili v príspevku. 

Vodičom odporúčali pri prejazde týmto úsekom zvýšiť pozornosť. Na nehodu upozornil prostredníctvom mikroblogovacej siete Twitter aj dopravný servis Zelená vlna. Podľa posledných informácií bol blokovaný pravý jazdný pruh.

Príčina a okolnosti nehody nateraz nie sú známe. Na facebookovej stránke Záhorí.sk - správy z vašej ulice informovali, že po tom, ako sa kamión prevrátil do priekopy, bolo počuť výbuch a vozidlo začalo horieť. Z operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bratislave pre topky.sk doplnili, že požiar sa podarilo lokalizovať. Na mieste zasahovalo desať hasičov s tromi kusmi hasičskej techniky. 

Vyslali tam aj dve ambulancie záchrannej zdravotnej služby. Podľa našich informácií sa vodičovi kamiónu podarilo dostať von z kabíny a skončil v rukách zdravotníkov. Hovorca záchranárov Jozef Minár neskôr doplnil, že približne 50-ročného šoféra previezli s úrazom ramena do nemocnice v Malackách. V akom je stave však priblížiť nevedel.

Neprejazdná D2.
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Na diaľnici D2 začal
Zdroj: Katarína O.

 


Galéria

Požiar kamióna na D2. Neprejazdná D2. Na diaľnici D2 začal Požiar kamióna na D2. Havária kamióna na D2. Dopravná nehoda na D2 Dopravná nehoda na D2

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin
VIDEO:Tip čitateľa/Katarína O.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články