Muž pokojne okopával záhradku, keď zrazu... VIDEO zachytáva, ako ho od smrti delili centimetre | Topky.sk

Streda, 22. máj 2019. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Muž pokojne okopával záhradku, keď zrazu... VIDEO zachytáva, ako ho od smrti delili centimetre

Mužovi, ktorý pokojne okopával záhradku, išlo o život.
Mužovi, ktorý pokojne okopával záhradku, išlo o život.
Zdroj: Reprofoto/mojevideo.sk
23.04.2019 10:00

IGRAM - Muž v obci Igram (okres Senec) pokojne okopával záhradku pred domom. Po ceste sa rútila biela dodávka, ktorú si nevšímal. Až kým nepreletela pár desiatok centimetrov od neho. Situáciu, pri ktorej tuhne krv v žilách, zachytila aj kamera. Nešlo pri tom o žiadnu zábavku či nepozornosť, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Šťastie mal nielen muž na priedomí, ale aj zamestnanec kuriérskej spoločnosti, ktorý sedel za volantom.


V čase, keď šoféroval, totiž odpadol. Rútiace sa auto najprv narazilo do kontajnerov a potom ho zastavili až stromy. Slovenská pošta, ktorá kolegovi popriala skoré uzdravenie, priblížila, že na vodičov zdravotný stav si po udalosti posvietili lekári. Zisťujú aj príčinu jeho zdravotných problémov.

Mužovi, ktorý pokojne okopával
Zdroj: Reprofoto/mojevideo.sk

Šťastie v nešťastí

Isté však je, že pán, ktorý sa venoval rastlinkám pred domom a len o vlások unikol smrti, sa zachoval ako hrdina. Šoférovi okamžite bežal na pomoc. "Pánovi z videa sa za nepredvídateľnú udalosť ospravedlňujeme a ďakujeme za duchaprítomnosť a starostlivosť o kolegu, keďže okamžite privolal záchranku," doplnila Slovenská pošta.


Galéria

Mužovi, ktorý pokojne okopával Od smrti ho delili

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články