Zásah polície na juhu Slovenska: Zadržali jedného z posledných pápayovcov | Topky.sk

Sobota, 16. február 2019. Meniny má Ida, zajtra Miloslava.

Zásah polície na juhu Slovenska: Zadržali jedného z posledných pápayovcov

Bar Fontána v Dunajskej Strede
Bar Fontána v Dunajskej Strede
Zdroj: TASR - Štefan Puškáš
09.02.2019 18:00

VEĽKÝ MEDER - Zarobil si na veľký problém. Norbert K., jeden z posledných členov gangu pápayovcov (ako bol v minulosti označovaný) skončil v policajnej cele. Do nej ho však predviedli kvôli incidentu, ktorý s jeho minulosťou vôbec nesúvisí.


S informáciou prišiel ako prvý maďarský webový portál parameter.sk. Všetko sa udialo v stredu večer vo Veľkom Mederi. Incident sa odohral v jednom z kaderníctiev. Norbert K. mal po vstupe poškodiť zariadenie, ktoré sa v ňom nachádzalo.

Portál informoval o zadržaní Norberta K.
Zásah polície na juhu
Zdroj: parameter.sk

Na miesto činu bola privolaná polícia, ktorá 43-ročného muža zadržala a umiestnila do väzby. V prípade sa bude podľa portálu rozhodovať v tzv. superrýchlom konaní, ktorého výsledok má byť známy po víkende. Túto informáciu potvrdila trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Ten, ktorý ušiel na poslednú chvíľu

Osoba Norberta K. je úzko spájaná s masakrou, ktorá sa pred dvadsiatimi rokmi odohrala v bare fontána v Dunajskej Strede. Šátorovský gang si vtedy vybavoval účty s konkurenčnými pápayovcami, ktorých súčasťou bol aj spomínaný Norbert K.

Bar Fontána v Dunajskej Strede, kde sa pred dvadsiatimi rokmi odohrala krvavá masakra.
Zásah polície na juhu
Zdroj: TASR - Štefan Puškáš

Predtým, ako sa dramatická prestrelka odohrala sa však stihol Norbert K. stiahnuť do bezpečia. Urobil tak len pár minút pred samotným aktom. Konkurenční šátorovci naňho neskôr striehli ešte niekoľko rokov.


Galéria

Bar Fontána v Dunajskej Portál informoval o zadržaní Bar Fontána v Dunajskej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články