Polícia pátra po dvoch dievčatách na FOTO, ušli z reedukačného centra | Topky.sk

Pondelok, 12. november 2018. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Polícia pátra po dvoch dievčatách na FOTO, ušli z reedukačného centra

Polícia pátra
Polícia pátra
Zdroj: Topky.sk
08.11.2018 18:30

MEDZILABORCE – Polícia pátra po dvoch dievčatách, ktoré ušli z Reedukačného centra sv. Nikolaja v Medzilaborciach. Vo štvrtok o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.


Nikola Mirgová z Huncoviec v okrese Kežmarok vo veku 16 rokov je nezvestná od 5. novembra, keď o 7.30 h ušla z Reedukačného centra sv. Nikolaja v Medzilaborciach, kde mala prechodný pobyt.

"Mala ísť do školy v Medzilaborciach, no neprišla tam, odišla na doposiaľ neznáme miesto, nepodala o sebe žiadnu správu a do miesta prechodného pobytu, reedukačného centra, sa nevrátila," uviedla Ligdayová. Nikola je približne 160 centimetrov vysoká, má strednú postavu, dlhšie čierne vlasy a hnedé oči.

Nikola Mirgová
Nikola Mirgová
Zdroj: TASR - KR PZ v Prešove

Ako ďalej povedala Ligdayová, v rovnakom čase utiekla i 17-ročná Štefánia Cicková z Ružomberka, ktorá taktiež neprišla do školy a nevrátila sa do reedukačného centra, kde mala prechodný pobyt. Štefánia je vysoká približne 162 centimetrov, má strednú postavu, dlhšie čierne vlasy a hnedé oči.

Akékoľvek poznatky k hľadaným osobám je možné oznámiť na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Humennom alebo na čísle 158. Informácie je možné poskytnúť aj prostredníctvom facebokovej stránky Policajného zboru.

Štefánia Cicková
Štefánia Cicková
Zdroj: TASR - KR PZ v Prešove


Galéria

Polícia pátra Nikola Mirgová Štefánia Cicková

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články

Komunálne voľby 2018
Aktuálne novinky a prehľady
kandidátov v komunálnych voľbách 2018
na Slovensku.