V Maďarsku sa prevrátil autobus s 37 cestujúcimi: FOTO Zasahovali aj leteckí záchanári | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

V Maďarsku sa prevrátil autobus s 37 cestujúcimi: FOTO Zasahovali aj leteckí záchanári

V Maďarsku sa prevrátil autobus s 39 cestujúcimi
V Maďarsku sa prevrátil autobus s 39 cestujúcimi
Zdroj: FB/Feol.hu
22.05.2018 13:00

BUDAPEŠŤ - Podľa oficiálnych informácií bolo v autobuse celkovo 37 pasažierov, z toho 25 utrpelo zranenia v dôsledku nehody. 6 vážnych a 19 ľahších poranení ošetrila záchranná služba, na tento výjazd šlo desať sanitiek. K nehode maďarského linkového autobusu pri meste Székesfehérvár došlo v utorok predpoludním. Podľa agentúry MTI sa vozidlo prevrátilo do priekopy.


Podľa oficiálnych informácií bolo v autobuse celkovo 37 pasažierov, z toho 25 utrpelo zranenia v dôsledku nehody. 6 vážnych a 19 ľahších poranení ošetrila záchranná služba, na tento výjazd šlo desať sanitiek. Zranených rozviezli do nemocníc v Szekesfehérvari Veszpréme, Siófoku, a Dunaujvárosi. Onedlho sa premávka na mieste nehody opätovne obnoví.

Diaľkový autobus premávajúci na linke Segedín - Győr zišiel na štátnej ceste č. 62 pri obci Börgöndpuszta z vozovky a prevrátil sa do odvodňovacieho kanála hlbokého poldruha metra.

Podľa riaditeľstva Úradu ochrany proti katastrofám Fejérskej župy cestovalo týmto autobusom 37 pasažierov. Všetci dokázali opustiť vozidlo bez vonkajšej pomoci.

Okrem sanitiek zasahovali na mieste nehody aj záchranársky vrtuľník a hasiči zo Székesfehérváru. Na zásahu sa zúčastnili aj hasiči zo Székesfehérváru.


Galéria

V Maďarsku sa prevrátil Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/vo
ZDROJ: TASR
FOTO: Topky, FB/Feol

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články