Obrovská chyba: Nikdy neurobte to, čo Paťa (18) a Michaela (17) v skúšobnej kabínke | Topky.sk

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Obrovská chyba: Nikdy neurobte to, čo Paťa (18) a Michaela (17) v skúšobnej kabínke

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: YouTube
06.01.2018 23:14

TRENČÍN - Polícia ľudí varuje, no tentoraz ide o naozaj nezvyčajné upozornenie. Informuje o tom, do akých problémov sa môžu dostať, ak nájdu stratený telefón a nenahlásia ho na príslušný úrad. Vedeli ste, že v prípade dokázania viny vám hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok? Poučte sa z prípadu dvoch tínedžeriek.


Osemnásťročná Patrícia našla v skúšobnej kabínke jedného z obchodov v nákupnom centre v Trenčíne mobil. S o rok mladšou kamarátkou Michaelou sa dohodli, že si ho nechajú. Nájdený telefón si zobrala Michaela, pričom Patrícii dala svoj mobil ako podiel z nájdenej veci. Majiteľovi mobilu tak dievčatá spôsobili škodu vo výške 500 eur. Za tento čin už boli obvinené.

"Poverený policajt Obvodného oddelenia z Trenčína vzniesol obvinenie z prečinu zatajenia veci spáchaného formou spolupáchateľstva voči 18-ročnej Patrícii z okresu Medzilaborce a 17-ročnej Michaele z Trenčína," informovala polícia na sociálnej sieti.

V prípade dokázania viny hrozí obvineným trest odňatia slobody až na jeden rok. Trestné sadzby odňatia slobody sa u mladistvých znižujú na polovicu.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/vo
FOTO: Facebook/Polícia SR, Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články