Desivé FOTO nehody pri Trnave: Opitého cyklistu vymrštilo, dopad na kapotu auta, druhé v plameňoch | Topky.sk

Sobota, 18. august 2018. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Desivé FOTO nehody pri Trnave: Opitého cyklistu vymrštilo, dopad na kapotu auta, druhé v plameňoch

Zdroj: Foto: polícia
17.11.2017 17:58

HOSTE - Vážna dopravná nehoda sa začiatkom týždňa odohrala v Trnavskom kraji. Ľubomír (58) sa dostal do kolízie s osobným autom, ktoré po zrážke narazilo do stromu a začalo horieť. Cyklistu následne odhodilo na kapotu ďalšieho auta. Skončil s vážnymi zraneniami.


Hrozivo vyzerajúca nehoda sa stala v utorok okolo pol šiestej večer medzi obcami Hoste a Abrahám. Vodič (40) išiel na Hyundai I 30 od dediny Hoste. Ako opísala hovorkyňa trnavských policajtov Mária Linkešová, medzi obcami začal vodič predbiehať, keď si na poslednú chvíľu všimol v strednej časti vozovky neosvetleného cyklistu bez reflexných prvkov. Aby zabránil zrážke, strhol riadenie do priekopy. Cyklista zareagoval rovnakým manévrom a vzápätí došlo k zrážke. 

Desivé FOTO nehody pri
Zdroj: Foto: polícia

Desivé FOTO nehody pri
Zdroj: Foto: polícia

Renault začal horieť

Auto narazilo do stromu a vzápätí začalo horieť. Cyklistu po zrážke s hyundaiom vymrštilo a dopadol na idúci Renault Clio. Po náraze aj renault skončil mimo cesty. Vodiči oboch áut vyviazli bez zranení a okamžite sa snažili pomôcť zranenému cyklistovi. "Podľa prvotných informácií cyklista (58) z okresu Zvolen utrpel viaceré zranenia s dobou liečenia nad 6 týždňov. V nemocnici mu odobrali krv za účelom zistenia požitia alkoholu," ozrejmila Linkešová s tým, že Ľubomír mal mať v krvi 1,8 promile alkoholu. Okolnosti a presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje.

Desivé FOTO nehody pri
Zdroj: Foto: polícia

Desivé FOTO nehody pri
Zdroj: Foto: polícia


Prečítajte si aj: Hororové FOTO tragédie na českej D1 pri Brne: Pri hromadnej nehode zahynul Slovák (†50)


Polícia opätovne upozorňuje cyklistov, aby v žiadnom prípade nevyrážali na cesty vo večerných a nočných hodinách bez dostatočného osvetlenia a bez reflexných prvkov. Chodci aj cyklisti sú na cestách pre vodičov bez nich neviditeľní a doslova ide o život.

Desivé FOTO nehody pri
Zdroj: Foto: polícia


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články