Piatok5. december 2025, meniny má Oto, zajtra Mikuláš, Nikolas

Obrovská TRAGÉDIA v nočnom klube: O život prišlo 218 ľudí... Slávny spevák zomrel priamo na PÓDIU!

Ilustračný obrázok Zobraziť galériu (6)
(Zdroj: FOTO TASR/AP )

SANTA DOMINGO - V utorok večer postihla mesto Santa Domingo v Dominikánskej republike obrovské nešťastie. V nočnom klube Jet Set Club sa zrútila strecha a zabila viac ako 200 ľudí. Priamo na pódiu tragicky zahynula aj hviezda žánru merengue Rubby Pérez.

Ako informujú zahraničné média, k tragédii došlo v utorok v noci. Čo bolo príčinou zrútenia strechy, nie je známe, no vedenie klubu spolupracuje s úradmi pri objasňovaní prípadu. V klube sa v čase nešťastia nachádzalo 500 až 1000 ľudí a aktuálne sa hovorí o takmer 220 obetiach a počet zranených je viac ako 500.

Miestnym záchranárom prišli v stredu ráno pomôcť aj kolegovia z Portorika a Izraela a prezident Dominikánskej republiky vyhlásil trojdňový štátny smútok. Medzi mŕtvymi sú aj viaceré známe osobnosti, vrátane profesionálnych športovcov, či dominikánskeho speváka žánru merengue Rubbyho Péreza, ktorý v klube vystupoval krátko pred tragédiou. 

Priamo na pódiu spolu s ním zomrel aj saxofonista z jeho kapely, Pérezovej dcére, ktorá v klube bola tiež, sa podarilo utiecť. 

Galéria: Obrovská TRAGÉDIA v nočnom klube: O život prišlo 218 ľudí... Slávny spevák zomrel priamo na PÓDIU!
 

Viac o téme: Rubby Pérez
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu