Sobota23. september 2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľubor, Ľuboš

Desivý PÁD! Slávny spevák (73) sa na koncerte zrútil k zemi: Fanúšikovia od hrôzy prestali dýchať

Bruce Springsteen skončil počas koncertu na zemi. Zobraziť galériu (6)
Bruce Springsteen skončil počas koncertu na zemi. (Zdroj: TASR)

AMSTERDAM - Hviezdny spevák Bruce Springsteen (73) minulý týždeň na koncerte v Amsterdame poriadne vystrašil svojich fanúšikov. Počas jednej z piesní sa totiž náhle zrútil k zemi. Späť na nohy mu museli pomáhať!

73-ročný hviezdny spevák Bruce Springsteen je práve na svojom celosvetovom turné. Aktuálne vystupuje v Európe. A práve tu, konkrétne na koncerte v Amsterdame, sa fanúšikom postaral o mrazivé chvíle. Počas jednej z piesní sa totiž priamo na pódiu náhle zrútil k zemi. 

Našťastie sa za tým neskrývali žiadne zdravotné problémy, ale len nešťastné zakopnutie. Keď sa totiž snažil vybehnúť po troch schodíkoch, ktoré boli na javisku, pri poslednom nezdvihol nohu dostatočne vysoko a už bol aj so svojou gitarou na zemi. 

V tom momente sa v Johan Cruyff Arene ozval vystrašený povzdych fanúšikov, ktorí sa o svoju ikonu oprávnene strachovali. No na zemi Springstreen neležal dlho, okamžite k nemu pribehli muži z produkcie a hviezde pomohli postaviť sa späť na nohy.

„Dobrú noc, všetkým,“ zahlásil hneď po tom s úsmevom na tvári. A internetom sa už začalo šíriť aj video osudného pádu, ktoré ktosi na koncerte natočil. Nájdete ho pod článkom!

@latinus_us El cantante estadounidense Bruce Springsteen sufrió una caída durante su concierto en Ámsterdam. #Latinus #InformaciónParaTi ♬ sonido original - Latinus
Viac o téme: Bruce Springsteen
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu