Štvrtok, 8. jún 2023. Meniny má Medard, zajtra Stanislava.

Promi dcéra na premiére: Slávnej mame akoby z oka vypadla, ale... Och! To čo má na sebe?

Phoenix Brown si vyšla do kina s neznámym mužom. Galéria fotiek (4)
Phoenix Brown si vyšla do kina s neznámym mužom.
Zdroj: profimedia.sk

LONDÝN - Outfitom príliš neohúrila! Vo štvrtok večer sa v Londýne konala slávnostná premiéra počinu s názvom Dungeons & Dragons: Česť zlodejov, ktorú si prišla vychutnať aj dcéra hviezdnej speváčky Mel B (47) - Phoenix Brown (24). Dievčina podobu so slávnou maminou nezaprie. Avšak čo sa týka štýlu obliekania, rozhodne sa ešte má čo učiť.


Film s názvom Dungeons & Dragons: Česť zlodejov, ktorý si už od 30. marca budete môcť vychutnať aj v našich kinách, má za sebou svoju londýnsku premiéru. 

VIDEO: Trailer k filmu Dungeons & Dragons: Česť zlodejov.

VIDEO: Takto prebiehali práce na dabingu k filmu Dungeons & Dragons: Česť zlodejov. 

Na slávnostnom koberci nechýbali hlavné herecké hviezdy, tvorcovia i iní celebritní hostia. Ako v prípade takýchto podujatí býva zvykom, mnohí si na výbere outfitu dali záležať a nebola núdza o zaujímavé kreácie.

Premiéra filmu Dungeons & Dragons: Česť zlodejov

Film si prišla na slávnostné premietanie vychutnať aj dcéra hviezdnej speváčky Mel B - Phoenix Brown. Prítomným bulvárnym fotografom sa vyhýbala a usilovala sa zaradiť medzi bežných smrteľníkov. Napokon aj oblečenie volila tak, aby sa cítila hlavne pohodlne. Avšak s davom sa jej splynúť nepodarilo.

Phoenix Brown
Galéria fotiek (4)
Phoenix Brown
Zdroj: profimedia.sk

Nečudo, 24-ročná Phoenix svojej slávnej mame akoby z oka vypadla. Aj ona sama si je toho dobre vedomá. Dôkazom sú zabery, na ktorých napodobnila ikonický look svojej mamy, ktorá sa po celom svete preslávila ako Scary Spice. 

Promi dcéra na premiére: Slávnej mame akoby z oka vypadla, ale... Och! To čo má na sebe?

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články