Sobota, 4. február 2023. Meniny má Veronika, zajtra Agáta.

Svet modelingu v slzách: Náhla SMRŤ 27-ročného modela!

Galéria fotiek (1)
Zdroj: Getty Images

LOS ANGELES - Z tohto sveta odišiel príliš skoro! Módny dizajnér Christian Siriano oznámil svojím followerom na sociálnych sieťach veľmi smutné správy. A to, že Jeremy Ruehlemann, ktorý sa živil ako model a bol pre neho inšpiráciou, zomrel. Mal len 27 rokov.


„Nikdy pred tým som nič také nezverejňoval avšak stratiť priateľa, ktorý mal tak krásnu dušu, je naozaj veľmi ťažké,” uviedol v úvode svojho príspevku známy návrhár. Ten Jeremyho označil za toho najkrajšieho človeka, ktorý rozdával lásku každému, s kým sa stretol. „Bol jednou z mojich múz a navždy bude. Veľmi ma inšpiroval a budem ho navždy milovať. Viem, že raz sa opäť stretneme, ale teraz ho chcem tak veľmi objať,” dodal a vyzval fanúšikov, aby rodine zosnulého poslali lásku.  

Príčina smrti mladého modela zatiaľ nie je známa. Na konte má spoluprácu s viacerými modelingovými agentúrami a známymi dizajnérmi a značkami. Jeho posledný príspevok na sociálnej sieti Instagrm je momentka zo zákulisia fotenia pre značku Tommy Hilfiger, pod ktorou sa hromadia smutné komentáre. 

Viac o téme:


 
 

Najčítanejšie články