Utorok, 16. august 2022. Meniny má Leonard, zajtra Milica.

Slávny herec svedkom DRÁMY na ulici: Žena útočila NOŽOM, takto reagoval!

Dev Patel s priateľkouGaléria fotiek (6)
Dev Patel s priateľkou
Zdroj: profimedia.sk

ADELAIDE - Aj napriek tomu, že mu v danej situácii mohlo ísť o život, nezaváhal a snažil sa pomôcť! Britský herec Dev Patel (32), ktorý je známy aj slovenským divákom z úspešného filmu Milionár z chatrče, bol vonku s partiou kamarátov, keď uvideli konflikt muža a ženy, ktorý skončil bodnutím muža do hrude.


Dev sa preslávil ako Jamal Malik vo filme Milionár z chatrče. Ten zožal celosvetový úspech a obľúbili si ho aj slovenskí diváci. Herec momentálne žije v austrálskom meste Adelaide, odkiaľ pochádza jeho partnerka Tilda Cobham-Hervey (27).

Zábery z filmu Milionár
Galéria fotiek (6)
Zábery z filmu Milionár z chatrče
Zdroj: 20th Century Fox

Práve v jeho súčasnom domove bol umelec svedkom šokujúcej udalosti. Ako informujú miestne noviny 7News, on a jeho partia kamarátov boli svedkami hádky muža a ženy. Predtým, než polícia prišla na miesto, však žena bodla muža nožom do hrude. Vtedy už bol na mieste aj Dev a snažil sa s priateľmi celú situáciu upokojiť, aj keď mu hrozilo priame nebezpečenstvo.

Celý incident už stihli komentovať zástupcovia herca. „Dev reagoval podľa svojich prirodzených inštinktov. Pokúsil sa celú situáciu upokojiť a oboch ľudí rozdeliť. Za pomoci jeho kamarátov sa mu to nakoniec aj podarilo. Potom počkali na mieste, kým neprišla polícia a záchranári," povedali pre 7News.

32- ročný muž bol na mieste ošetrený najskôr políciou a potom záchranármi. V nemocnici sa podrobil základným vyšetreniam a nie je v ohrození života. Žena putovala za mreže. Dvojica je polícii dobre známa a tento ich incident nebol ojedinelý.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Slávny herec svedkom DRÁMY na ulici: Žena útočila NOŽOM, takto reagoval!

Viac o téme:


 
 

Najčítanejšie články