Pondelok, 8. august 2022. Meniny má Oskar, zajtra Ľubomíra.

Medové týždne známej krásky: Božským telom rozpáli nielen svojho muža!

Lais Ribeiro so svojím manželom Joakimom NoahomGaléria fotiek (7)
Lais Ribeiro so svojím manželom Joakimom Noahom
Zdroj: profimedia.sk

RIO DE JANEIRO - Jedna z najkrajších žien sveta opäť predviedla svoj sexepíl. Reč je o brazílskej modelke Lais Ribeiro (31). Tá si momentálne užíva oddych a relax v spoločnosti svojho manžela Joakima Noaha (37), za ktorého sa minulý mesiac vydala. A paparazzi boli pri tom!


Slávna dvojica si momentálne užíva medové týždne v Brazílii, odkiaľ Lais pochádza. Tá sa preslávila modelingom a v súčasnosti pracuje pre módnu značku Victoria's Secret. V minulosti sa objavila napríklad na módnych prehliadkach Luis Vitton, Gucci, Dolce & Gabanna a Versace.

Ani na krok sa od slávnej modelky nepohol jej manžel Joakim Noah. Toho spoznajú hlavne fanúšikovia basketbalu a NBA, kde urastený Francúz so švédskymi koreňmi pôsobil 13 rokov. V roku 2021 oficiálne ukončil kariéru.

To už bol tento pár spolu tri roky. V roku 2019 sa dvojica zasnúbila a minulý mesiac spečatili svoju lásku svadbou v Brazílii. Momentálne si dvojica užíva svadobnú cestu v Riu de Janeiro, kde oddychujú na pláži.

Medové týždne známej krásky:
Galéria fotiek (7)
Novomanželia si užívajú medové týždne.
Zdroj: profimedia.sk

A keďže sa jedná o jednu z najkrajších žien sveta a bývalého hviezdneho športovca, ich spoločné chvíle zachytilo aj niekoľko fotoaparátov. Z výsledných fotiek budú mať radosť hlavne fanúšikovia hviezdnej modelky, ktorých má len na Instagrame takmer 3 milióny.

Medové týždne známej krásky:
Galéria fotiek (7)
Lais Ribeiro predviedla svoje božské krivky.
Zdroj: profimedia.sk

Medové týždne známej krásky: Božským telom rozpáli nielen svojho muža!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články