Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Vyšportované telo je preč: Takto hrozne slávny herec nikdy nevyzeral!

Will Smith
Will Smith
Zdroj: Warner Bros.
04.05.2021 22:00

LOS ANGELES - Z akčného hrdinu tuctový chlap s bruchom! Pandémia a s ňou spojená nepohoda vyplývajúca z rôznych obmedzení sa podpísali aj na známych ľuďoch. Herec Will Smith (52) je aktuálne v najhoršej forme svojho života...


Will Smith často stvárňuje rôznych akčných hrdinov, no vo forme sa udržiaval aj predtým. Prakticky celý život bol štíhly a nechýbali mu ani vypracované svaly. 

Vyšportované telo je preč:
Zdroj: NBC

Vyšportované telo je preč:
Zdroj: Instagram WS

Lenže potom prišla pandémia. Už rok sú naše aktivity výrazne obmedzené. Nebezpečný vírus pôsobí aj na našu psychiku. A tak mnohí nemajú na cvičenie ani chuť. Ktovie, prečo svoje pohybové aktivity obmedzil Will Smith. 

No aktuálne priznáva, že nevyzerá práve najlepšie. „Budem k vám úprimný – som v najhoršej forme svojho života,” vyhlásil na sieti Instagram, kde zverejnil aj svoju fotografiu. 

Na jeho príspevok okrem iných zareagoval aj Arnold Schwarzenegger: „Will, ty úbožiatko, plačem nad tebou, aj keď si stále v lepšej forme ako 90% Ameriky.”

Celkom vtipný komentár napísal španielsky herec Guillermo Garcia: „Chlape, bol si vo forme celý svoj život. Uži si tatkovský pupok s hrdosťou. Ukončime diskrimináciu cukru.”

Vyšportované telo je preč:
Zdroj: Instagram WS


Galéria

Will Smith

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články