°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Fľakatá modelka vyvetrala milenca aj prsia: Fíha, veď jej vidno bradavky!

Winnie Harlow
Winnie Harlow
Zdroj: SITA
21.10.2020 22:00

LOS ANGELES - Podprsenku nechala doma! To bolo pri pohľade na modelku Winnie Harlow (26) jasné každému. Kráska, ktorá hviezdi v modelingu aj napriek kožnému ochoreniu, si nedávno vyšla na rande so svojim frajerom. A outfit zvolila vcelku odvážny - Aha!


Časy, keď boli hviezdami modelingu len bezchybné a dokonalé krásky, sú našťastie preč. V uplynulých rokoch sa podarilo uspieť viacerým plus size modelkam a za zmienku rozhodne stojí aj kariéra Winnie Harlow. 

Kanadská modelka trpí ochorením vitiligo, avšak zo svojho nedostatku urobila svoje poznávacie znamenie a na nedostatok pracovných príležitosti sa nemôže sťažovať. Na sociálnej sieti Instagram ju sleduje 8,3 milióna followerov a nemá núdzu ani nápadníkov. 

V minulosti randila napríklad s pretekárom Lewisom Hamiltonom, raperom Wizom Khalifom, či spevákom menom Maluma. Od marca tohto roka je frajerkou basketbalistu Kyle Kuzmu.

Zaľúbenci si nedávno vyšli na rande a v pätách mali paparazzov. Dvojicu nešlo prehliadnuť. Športovec zvolil pomerne výrazný outfit a ani jeho krásna frajerka nepripomínala šedú myšku. Winnie na sebe dokonca mala odvážne strihaný crop top, spod ktorého jej presvitali bradavky. Nuž, v prípade modelky nič prekvapivé, nie?

Winnie Harlow s frajerom Kyle Kuzmom.
Winnie Harlow
Zdroj: profimedia.sk

Winnie Harlow sa nebojí provokatívnych outfitov.
Winnie Harlow
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články