°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Mladá herečka odhodila zábrany: Kedysi stres z odhalených scén, dnes... Aha, celkom nahá!

Lili Reinhart
Lili Reinhart
Zdroj: Instagram
30.09.2020 22:00

LOS ANGELES - Herečka Lili Reinhart (24) sa zviditeľnila účinkovaním v seriáli Riverdale. Tvorcovia jej dopriali aj odhalené scény a mladá plavovláska sa musela svetu ukázať v spodnej bielizni. Netajila sa tým, že jej to nebolo príliš príjemné. Keď v týchto dňoch zverejnila na sociálnej sieti Instagram záber, na ktorom pózuje nahá, fanúšikov poriadne prekvapila.


Lili Reinhart patrí medzi mladé herečky, o ktorých ešte budeme zrejme dosť počuť. Okrem pôsobenia v seriáli Riverdale sa môže pochváliť napríklad aj účinkovaním vo filme Zlatokopky, v ktorom si zahrala napríklad s božskou Jennifer Lopez. 

V médiách sa dosť hovorilo i o jej súkromí. Herečkiným frajerom totiž bol kolega zo seriálu Riverdale - Cole Sprouse. Dvojica sa však začiatkom roka rozišla. Plavovláska krátko na to prehlásila, že je bisexuálka. 

Aktuálne na seba strhla pozornosť fotkami, ktoré zverejnila na svojom Instagrame. Lili si totiž zaspomínala na obdobie, keď dodržiavala karanténu. Okrem iného tam bola aj fotka, na ktorej je nahá. Ako prezrádzajú komentáre, fanúšikov týmto krokom ozaj potešila.  

Lili Reinhart
Zdroj: Instagram

Je vám Lili Reinhart sympatická?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 511Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články