Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Z legendárneho Ramba je riadny pupkáč: Ale pozrite, aké má doma sexice!

Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Zdroj: SITA
12.08.2020 20:00

MALIBU - Aj hrdinovia starnú! Hoci Sylvester Stallone, ktorý sa preslávil ako Rocky, či Rambo, oslávil v lete 74. narodeniny, stále sa udržiava v dobrej kondícii. Pri pohľade na jeho aktuálne zábery je však vidno, že mu v poslednom čase akosi nárastlo brucho. Paparazzi ho nafotili, keď si užíval slnečný deň po boku svojich milovaných krások.


Sylvester Stallone roky ohuroval verejnosť svojim svalnatým telom. A aj po 70-tke si mohol smelo vyzliecť tričko a u mnohých vyvolal obdiv a rešpekt. Zdá sa však, že v poslednom čase sa legendárny herec trošku vykŕmil.

Prezrádzajú to aktuálne zábry bulvárnych fotografov, ktorí slávneho siláka nafotili počas oddychu pri pláži. Stallone mal na sebe tričko, ktoré obopínalo jeho pribraté brucho. Paparazzov však okrem Rockyho zaujali aj krásky, ktoré mu robili spoločnosť.

Jeho milovaná tretia manželka Jennifer Flavin, s ktorou mali svadbu v roku 1997, mala oblečené tielko a šortky, v ktorých dokonale vynikli jej nohy. Zaujala však i prostredná dcéra dvojice Sistine. Mladá blondínka totiž v červenom kúpacom odeve vyzerala jednoducho božsky.

Sylvester Stallone predviedol paparazzom pribraté brucho. Jeho manželka je sexi kočka.
Sylvester Stallone
Zdroj: profimedia.sk

Stalloneho dcéra Sistine by pokojne zapadla do Baywatchu, čo poviete?
Sylvester Stallone
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 


Galéria

Sylvester Stallone Sylvester Stallone Sylvester Stallone predviedol paparazzom Sylvester Stallone Stalloneho dcéra Sistine by Sylvester Stallone

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články