°C

Pondelok, 28. september 2020. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Britská hviezdička v bikinách: Takto vyzerá dokonalosť!

Kimberley Garner
Kimberley Garner
Zdroj: profiemdia.sk
06.08.2020 22:00

ST. TROPEZ – Pastva pre mužské oči! Hoci Kimberley Garner (29) nepatrí medzi celebrity, o ktorých sa v médiách denne hovorí, rozhodne si zaslúži pozornosť. Kráska sa zviditeľnila pôsobením v reality šou Made In Chelsea, ktorá je vo Veľkej Británii dosť obľúbená, a má vlastnú značku plážovej módy. Najlepšiu reklamu si robí sama na sebe. Veď, pozrite!


Kimberley Garner si je veľmi dobre vedomá toho, že atraktívny vzhľad je v šoubiznise celkom nápomocný. Sympatická plavovláska má skúsenosti s pôsobením na televíznych obrazovkách a venuje sa tiež plavkovej móde. Pokojne by však mohla skúsiť šťastie aj ako modelka.

Paparazzi fotky z dovolenky, ktorú si kráska užíva v St. Tropez, sú toho dôkazom. Bulvárnym fotografom sa podarilo Kimberley zvečniť v úsporných bikinách, ktorých strih dokonale zvýraznil jej figúru. Tú má Garner zaoblenú na tých správnych miestach a pohľad na ňu je príjemný ako spredu, tak i zozadu. 

Kimberley Garner
Zdroj: profiemdia.sk

Kimberley Garner
Zdroj: profiemdia.sk

Aj podľa vás má Kimberley Garner dokonalú postavu?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 1761Galéria

Kimberley Garner Kimberley Garner Kimberley Garner Kimberley Garner Kimberley Garner Kimberley Garner Kimberley Garner Kimberley Garner

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články