°C

Utorok, 2. marec 2021. Meniny má Anežka, zajtra Bohumil, Bohumila.

Promi dcére sebavedomie nechýba: Obliekla rajcovnú bielizeň a...

Anais Gallagher
Anais Gallagher
Zdroj: Instagram
04.05.2020 20:00

LONDÝN - ...predviedla svoje telo! Ak je vám priezvisko modelky Anais Gallagher (20) známe, nie je to len tak. Jej otcom je spoluzakladateľ slávnej formácie Oasis - Noel Gallagher (52), ktorému ju porodila bývalá modelka Meg Mathews (53). Mladá blondínka kráča v maminých šľapajách a nemá problém ukázať sa svetu bez šiat. Svoje o tom vedia aj jej followeri na instagrame.


Noel Gallagher je slávnym gitaristom, skladateľom a spevákom, ktorý je neodmysliteľne spätý s formáciou Oasis. Tá sa v roku 2009 rozpadla práve po jeho odchode. Umelec sa však zviditeľnil nielen vďaka svojej kariére, ale tiež pre množstvo kontroverzných výrokov.  

Búrivý je i jeho milostný život. Jeho súčasťou bola svojho času aj modelka Meg Mathews, s ktorou sa rozviedli v roku 2001. Modeling láka tiež dcéru dvojice - 20-ročnú Anais. Tá sa v týchto dňoch pochválila na instagrame poriadne provokatívnou fotografiou. Pózuje na nej v dráždivej spodnej bielizni a niet pochýb, že potešila mnohých svojich mužských priaznivcov. 

Matka sympatickej blondínky v nedávnom rozhovore priznala, že s dcérou majú pekný vzťah. „Je to úžasná dcéra. Niektorí rodičia majú tínedžerov, ktorí sú ako nočná mora. Ale ja nič také nepoznám. Robí ma šťastnou a som na ňu veľmi pyšná,” poznamenala bývalá manželka známeho umelca.

Anais Gallagher zverejnila na instagrame takúto provokatívnu fotku.
Anais Gallagher
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články