°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Emotívne slová herečky z Transformerov: Posledné chvíle s otcom... Zomrel na koronavírus!

Sophie Myles bola pri svojom otcovi deň pred jeho smrťou.
Sophie Myles bola pri svojom otcovi deň pred jeho smrťou.
Zdroj: Twitter, Paramount Pictures
01.04.2020 17:00

LONDÝN - Už je to viac ako týždeň, čo herečka Sophie Myles (40) oznámila smutnú správu o úmrtí svojho otca. Dnes ráno sa s divákmi britskej rannej relácie podelila o to, aké boli posledné chvíle, ktoré s ním strávila pri nemocničnom lôžku.


Dnes ráno bola prostredníctvom videohovoru hosťom relácie Good Morning Britain herečka Sophie Myles. Tá 21. marca na sociálnej sieti oznámila, že jej otec zomrel na koronavírus. 

Sophie mala možnosť sa s ním v nemocnici rozlúčiť za prísnych bezpečnostných opatrení. „Bola som jedna z tých šťastných, videla som ho deň pred smrťou pod prísnym zdravotným dohľadom. Dovolili mi vojsť na jeho izbu, mala som oblečený kompletný ochranný oblek. Dali mi iba 5 minút, ktoré som s ním mohla stráviť a musela som si udržiavať odstup 2 metre,” povedala herečka. 

Nakoniec ale dostala povolenie aj na bližší kontakt. „Dovolili mi na chvíľku podržať jeho ruku, mala som ochranné rukavice. Je to ťažké, keď nemôžete cítiť ten dotyk kože na koži. Nemôžete ho pobozkať na čelo a držať jeho ruku,” opísala emotívne. 

Sophia Myles
Zdroj: Twitter

A potom si spomenula na moment, kedy sa stav jej otca začal zhoršovať. „Bolo jasné, že jeho dych sa značne spomaľuje, ovplyvňuje to dýchací systém. Ľudia zomierajú, lebo nemôžu dýchať, je to taká neprirodzená smrť,” povedala Sophie. 

Na jej slová o posledných chvíľach s otcom na sociálnych sieťach zareagovali aj diváci ranného vysielania. Vyjadrili jej úprimnú sústrasť a mnohí priznali, že si pred obrazovkami aj poplakali. 


Galéria

Sophie Myles bola pri Sophia Myles Sophia Myles Sophia Myles Sophia Myles Sophia Myles

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články