°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Nechutné priznanie milenca 3 roky po smrti Georga Michaela: Toto je fakt MORBÍDNE!

George Michael s milencom Fadim Fawazom
George Michael s milencom Fadim Fawazom
Zdroj: Twitter
26.03.2020 17:00

LONDÝN - Spevák George Michael (†53) zomrel počas vianočných sviatkov v roku 2016. Jeho priateľ Fadi Fawaz (46) ale jeho smrť ešte evidentne nehodil za hlavu. A zdá sa, že jedna vec ho dosť trápila. Najnovšie sa totiž priznal, že kým čakal na záchranné zložky, vyfotil si mŕtve telo svojho partnera.


Zrejme ho trápilo svedomie, a tak sa rozhodol viac ako tri roky po Georgovej smrti vyjsť s pravdou von. Ako informuje Daily Star, Fadi tak urobil vo videu na sociálnej sieti, ktoré ale po dvoch hodinách z internetu zmizlo. 

„Urobil som si fotky, keď bol mŕtvy,” prezradil Fawaz a zároveň dodal, že má obavy. Bojí sa, že pohoršení ľudia si ho niekde počkajú a vybavia si to s ním ručne-stručne.

George Michael sa po
Zdroj: Twitter

Keď Fadi v decembri 2016 nahlasoval, že potrebuje pomoc, uviedol, že spevák je modrý a studený. Vraj sa ho pokúšal oživovať hodinu, kým zavolal na núdzovú linku. „Snažil som sa ho prebudiť, ale nebolo to možné. Odišiel. Je modrý,” odznelo v telefonáte. 

Napriek tomu, že dvojica spolu roky žila, Fawaz po spevákovi nededil. George Michael odkázal majetok svojim sestrám. Jeho milenec sa neskôr údajne vyjadril, že tento vzťah bol veľkou chybou. 


Galéria

George Michael s milencom George Michael a Fadi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev
FOTO: Twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články