Mladá modelka bojuje o život: Polonahá vypadla z 3. poschodia, hodiny mrzla v kríkoch! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Mladá modelka bojuje o život: Polonahá vypadla z 3. poschodia, hodiny mrzla v kríkoch!

Ksenia Puntus
Ksenia Puntus
Zdroj: Facebook
14.01.2020 20:00

MOSKVA - Hrozný pohľad sa naskytol istému pracovníkovi z údržby chodníkov a ciest, keď v kroví zbadal polonahé telo mladej blondínky. Bola ňou ruská modelka Ksenia Puntus (21). Tá podľa medializovaných informácií vypadla z bytu svojho prominentného frajera, ktorý sa nachádza na 3. poschodí.


Krásna Ruska Ksenia Puntus mala pred sebou sľubnú kariéru modelky. Pózovala napríklad pre ruské vydanie časopisov Vogue či Tatler. V uplynulých dňoch však jej život visel na vlasku. Blondínka totiž záhadne vypadla z 3. poschodia moskovského bytu jej frajera. Tým je o rok mladší Andrej Bakov, vnuk známeho režiséra Nikitu Michalkova.  

Podľa medializovaných informácii našiel Kseniu v kroví pracovník, ktorý má na starosti údržbu chodníkov a ciest. Odetá len v úspornej bielizni tam v mínusových teplotách ležala niekoľko hodín. Blondínka mala vážne zranenia hlavy, hrudníka, zlomené rebrá, nohy i pánvu. 

Muži zákona sa prípadom intenzívne zaoberajú. Vypočuli už modelkinho frajera, ktorého našli spiaceho a nič netušiaceho v byte. „Večer pred tým bola na večierku. Tí, čo tam boli s ňou prisahajú, že ju v poriadu odviedli domov aj s jej priateľom. Je to hrozné. Modlíme sa za ňu. Nepamätá s nič, len svoje meno,” uviedla na margo toho jej kamarátka Alesya Kafelnikova, ktorá tiež poprela, že by Ksenia brala drogy.   

Život atraktívnej modelky visel na vlásku.
Ksenia Puntus
Zdroj: Facebook

 


Galéria

Ksenia Puntus Život atraktívnej modelky visel Ksenia Puntus

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články