°C

Utorok, 31. marec 2020. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Trapas známej speváčky: Už všetci vedia, čo skrýva pod sukňou!

Rita Ora
Rita Ora
Zdroj: profimedia.sk
12.01.2020 15:00

MIAMI - Potrápil ju vietor! Rita Ora (29) je nielen speváčkou, ale svoj sexi zjav občas prepožičia aj do rôznych reklamných kampaní. Jeden taký spot vznikal pred pár dňami na pláži v Miami. Kráska mala na sebe žlté šaty, v ktorých ukázala, i čo nechcela. Čo čert nechcel, paparazzi boli pri tom.


Je celkom bežné, že známe tváre účinkujú v rôznych reklamných spotoch a kampaniach. Príkladom je napríklad atraktívna speváčka Rita Ora. Tá v uplynulých dňoch nakrúcala reklamu na obuv. Je však otázne, či si jej topánky vôbec niekto všimne...

Ako prezrádzajú zábery bulvárnych fotografov, známa blondínka naplno predviedla svoj sexepíl. Oblečené mala žlté šaty s rázporkom, ktoré sa jej v istej chvíli nadvihli a Rita tak každému ukázala, čo skrýva pod sukňou. Okrem bielizne vietor odhalil aj to, že Ora v oblasti intímnych partií skrýva aj zaujímavé tetovania. 

Mnohé ženy by takýto trapas a odhalenie vyviedli z miery. To však rozhodne nie je speváčkin prípad. Veď jej instagramový účet je plný záberov, na ktorých pózuje v úsporných bikinách. Nuž a chlapi nám určite dajú za pravdu, že Rita sa nemá za čo hanbiť. 

Rta Ora počas vytvárania reklamného spotu predviedla zrejme viac, ako bolo v pláne.
Rita Ora
Zdroj: profimedia.sk

Je podľa vás Rita Ora sexi?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 1480Galéria

Rita Ora Rta Ora počas vytvárania Rita Ora je tvárou Rita Ora rada predvádza Rita Ora Rita Ora má instagram Rita Ora

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články