Slávnu herečku nafotili paparazzi: TOTO s ňou robí materstvo! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Slávnu herečku nafotili paparazzi: TOTO s ňou robí materstvo!

Keira Knightley
Keira Knightley
Zdroj: SITA
16.10.2019 22:00

LONDÝN - Kráska z červeného koberca je fuč! Novopečená mamička Keira Knightley (34) sa momentálne venuje rodičovským povinnostiam. Pochopiteľne, v súkromí svoj vzhľad príliš nerieši. V uplynulých dňoch ju paparazzi stretli na prechádzke s bábätkom, Slávna brunetka vyzerala ako mnohé iné bežné maminy. Aha!


Keira Knightley a jej manžel James Righton privítali na svete svojho prvého potomka v roku 2015. K dcérke menom Edie nedávno pribudlo ďalšie dieťatko. Okolo druhého tehotenstva, pôrodu a samotného dieťatka robila herečka veľké tajnosti. Doposiaľ nie je známe, či jej druhý potomok je dievča alebo chlapec...

Isté ale je, že úlohu mamičky si slávna brunetka užíva. Bulvárnym fotografom sa ju v týchto dňoch podarilo zvečniť počas prechádzky. Dieťatko mala v nosiči a na prvý pohľad vyzerala ako obyčajná bežná mamička. Je aj celkom pochopiteľné, že pri starostlivosti o dve deti nemá potrebu byť tip-to za kažých okolností. 

Keira Knightley
Zdroj: profimedia.sk

Treba ale uznať, že keď treba, tak sa Keira rada zmení na hviezdu červeného koberca. Potvrdila to aj nedávno, keď zavítala na premiéru filmu Official Secrets. V bielych šatách s dokonalým účesom a jemným mejkapom vyzerala skvele. Čo poviete?

Keira Knightley
Zdroj: SITA

Keira Knightley
Zdroj: SITA


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články