°C

Streda, 8. júl 2020. Meniny má Ivan, zajtra Lujza.

Kedysi mal v posteli sexi Slovenku, dnes... To je krása!

Guy Ritchie
Guy Ritchie
Zdroj: SITA
16.07.2019 20:00

LONDÝN - Má sa čím pochváliť! Uznávaný režiér Guy Ritchie (50) má na konte viacero úspechov. Jeho život je však zaujímavý nielen po pracovnej stránke, ale rozhodne i po tej súkromnej. V uplynulých dňoch sa ukázal na slávnostnej premiére rozprávky Leví kráľ, na ktorej mal výnimočnú spoločnosť. Veď, pozrite sa!


Guy Ritchie je verejnosťou vnímaný ako režisér, producent a podnikateľ. Mnohí v súvislosti s ním skloňujú i meno speváčky Madonny, ktorá bola jeho manželkou osem rokov a porodila mu syna Rocca. Dvojica si spoločne adoptovala aj chlapčeka z Malawi - Davida.

Pre Slovákov bol ale určite zaujímavejší jeho románik s modelkou Michaelou Kocianovou. Je celkom príjemné vedieť, že práve kráska z našej krajiny ho kedysi očarila. Správy o tom, že sú si blízki sa objavili v médiách v apríli 2010. 

Románik Ritchieho a Kocianovej ale nemal dlhé trvanie. V tom istom roku sa režisérovi priplietla do cesty aj modelka Jacqui Ainsley, ktorú si zobral za ženu v júli 2015. Dvojica má spolu7-ročného syna Rafaela, o rok mladšiu dcérku menom Rivka a 5-ročného syna Leviho. 

Bola to práve režiérova krásna rodina, kto mu na slávnostnej premiére rozprávky Leví kráľ robil spoločnosť. Fotografom s nimi ochotne pózoval i jeho adoptívny syn David. 

Guy Ritchie so svojou atraktívnou manželkou Jacqui Ainsley.
Guy Ritchie
Zdroj: SITA

Guy Ritchie sa pochválil svojou rodinkou.
Guy Ritchie

Má podľa vás Guy Ritchie peknú rodinu?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 495


 


Galéria

Guy Ritchie Guy Ritchie so svojou Guy Ritchie sa pochválil Guy Ritchie a Jacqui Guya Ritchieho kedysi očarila Guy Ritchie a Madonna Guy Ritchie a Madonna.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články