Kardashianka obedovala bez podprsenky: Všetci pozrite na moje bradavky! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Kardashianka obedovala bez podprsenky: Všetci pozrite na moje bradavky!

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Zdroj: profimedia.sk
10.06.2019 22:00

MALIBU - Provokácia v podaní Kim Kardashian (38) prekvapí asi málokoho. Matka štyroch ratolestí je totiž veľmi rada stredobodom poznorosti. Tú na seba strhla aj nedávno, keď si vybrala na obed. Oblečená v tope bez podprsenky hrdo pretŕčala svoje trčiace bradavky.


Kim Kardashian sa na verejnosti bežne objavuje v čudesných outfitoch, či kreáciách, ktorých nosenie si vyžaduje poriadnu dávku odvahy. Nesklamala ani v týchto dňoch. Na obed so sestrou Khloé sa síce vybrala v kúskoch, ktoré na prvý pohľad vyzerali fádne, avšak...

Vypasované nohavice a elastický top dokonale obopínali jej telo. Pri pohľade na tmavovlásku bolo každému jasné, že podprsenku nechala doma. Jej trčiace bradavky totiž bolo vidno už z diaľky. Pomerne zvláštnym kúskom boli aj flip-flopy na priesvitnej podrážke. Tie pochádzajú z kolekcie jej manžela Kanye West a ich cena je zhruba 740 eur. 

Kim Kardashian provokovala v uliciach trčiacimi bradavkami.
Kim Kardashian
Zdroj: profimedia.sk

Kim Kardashian si vyšla do ulíc v takýchto flip-flopoch.
Kim Kardashian

Páči sa vám outfit, v ktorom sa Kim vybrala na obed?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 1246Galéria

Kim Kardashian Kim Kardashian provokovala v Kim Kardashian si vyšla Kim Kardashian obľubuje zvláštne Kim Kardashian je rada Kim Kardashian Kim Kardashian s manželom.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články