°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Kuriózna nehoda sexi modelky: Na pláži s uhryznutým zadkom!

Michelle Lewin
Michelle Lewin
Zdroj: Instagram
13.02.2019 22:00

BAHAMY - Riťka k nakusnutiu! Pri pohľade na krivky modelky Michelle Lewin (32) by dostala zabrať fantázia nejedného chlapa. Avšak kráska najnovšie zverejnila na instagrame video, ktoré dokazuje, že na ňu dostalo chuť aj... Prasa!


Tohto zadočku by bola škoda! Michelle Lewin síce v našich končinách nie je veľmi známa, avšak môže sa pochváliť tým, že ju na instagram sleduje viac ako 13 miliónov ľudí. Ešte pred pár rokmi bola plavovláska obyčajnou ženou. Poriadne však zapracovala na svojej postave a výsledkom jej driny je dokonale vypracované telo. 

Michelle sa momentálne venuje fitnessu a pózovaniu v bikinách. V uplynulých dňoch absolvovala fotenie na Bahamách. Tam sa jej však prihodila kuriózna nehoda. Zaútočilo na ňu prasa, ktoré ju pohrýzlo do zadku. Zábermi a videom sa pochválila na instagrame, kde medzi fanúšikmi rozpútala celkom búrlivú debatu. 

Fanúšikovia sa na videu celkom zabávali. „Ja sa tomu prasaťu vôbec nečuduje. Tiež by som si kusol,” znie jeden z komentárov. „Ty si taká sexi, že ani to prasa nevie odolať,” pridal sa ďalší z fanúšikov. 

Michelle Lewin
Zdroj: Instagram

Michelle Lewin
Zdroj: Instagram

Michelle Lewin
Zdroj: Instagram

Michelle Lewin
Zdroj: Instagram

Páči sa vám, keď majú ženy takéto vyšportované postavy?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 584Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články