Britská aristokratka v sieti: Lady, veď vám vidno prsia! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Britská aristokratka v sieti: Lady, veď vám vidno prsia!

Victoria Hervey
Victoria Hervey
Zdroj: profimedia.sk
26.10.2018 20:00

LOS ANGELES - Tá žena nevie, čo je podprsenka! Britská aristokratka Victoria Hervey (42) je rada stredobodom pozornosti. Tú si často zabezpečí tak, že si oblečie dráždivý outfit. Provokovala aj na premiére počinu London Fields, kde prišla v šatách pripomínajúcich rybársku sieť. Asi málokoho prekvapí, že sa prítomným naskytol pohľad na jej prsía a telové nohavičky.


Victoria Hervey síce nepatrí medzi slávne modelky a herečky, no na červenom koberci sa vie pohybovať rovnako dobre. Pozornosť bulvárnych fotografov si priam užíva a sebavedomo sa pred nimi pretŕča. 

V uplynulých dňoch sa ukázala na premiére filmu London Fields. Pri tej príležitosti si obliekla šaty, pod ktorými sa jej zreteľne črtali bradavky. Blondínka totiž nechala podprsenku doma. Intímne partie jej, našťastie, zakryli nohavičky. 

Nie je to prvýkrát, čo sa Victoria ukázala v spoločnosti takto sporo odetá. Zaujímavé je, že rajcovným outfitom sa nevyhýba, hoci jej dekolt nepatrí k tým najkrajším. 

Victoria Hervey vie ako na seba strhnúť pozornosť.
Victoria Hervey
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám šaty, v ktorých sa Victoria Hervey predviedla?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 529Galéria

Victoria Hervey Victoria Hervey vie ako Victoria Hervey sa fotkami Victoria Hervey neobľubuje podprsenky. Victoria Hervey je rada Victoria Hervey Victoria Hervey Victoria Hervey sa rada

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články