Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Hviezda Upírskych denníkov otvorene: TOTO jej pomáha prekonať rozchod!

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Zdroj: SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP
15.08.2018 16:00

LOS ANGELES - Bulharsko-kanadskej herečke Nine Dobrev pomáha prekonať rozchody, keď cestuje. Vyjadrila sa tak pre magazín Cosmopolitan s tým, že pri tom nemôžu chýbať kamarátky.


"Letenka, pohárik tequily a skupina kamošiek," priblížila jej recept na rýchle prekonanie rozchodu 29-ročná rodáčka z bulharskej Sofie v rozhovore, kde okrem iného uviedla, že práve na cestovanie míňa najviac peňazí. "Nerozhadzujem často peniaze na materiálne veci. Míňam na lety a cestovanie. Bola som v Thajsku, Japonsku, Austrálii, Bruseli, Švajčiarsku. Rada objavujem nové kultúry, stretávam nových ľudí a rada sa uvoľňujem od svojho bežného rozvrhu. Keď nakrúcam, rozvrhy sú prísne organizované - každá minúta je naplánovaná a nemôžete sa odchýliť. Takže, keď nepracujem, rada nemám žiaden rozvrh. Túžim po opaku. Som jedným z tých ľudí, čo ťažko pracujú ale sa aj naplno zabávajú. V každom smere idem na 130 percent a veľmi mi nejde nájsť si medzi tým rovnováhu," priznala mladá herečka.

Nina Dobrev, celým menom Nikolina Konstantinova Dobreva, je známa predovšetkým zo seriálu Upírske denníky (2009 - 2017), kde sa v rokoch 2009 až 2015 predstavila ako Elena Gilbert, Katherine Pierce a Amara. Zahrala si tiež napríklad v snímkach Chloe (2009), Charlieho malé tajomstvá (2012), Falošní poliši (2014), xXx: Návrat Xandera Cage (2017) alebo Hráči so smrťou (2017).


Galéria

Nina Dobrev Nina Dobrev Nina Dobrev Nina Dobrev Nina Dobrev

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články