Hviezdne úlovky Leoša Mareša: Živý Ken aj najsexi... To musíte vidieť! | Topky.sk

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Hviezdne úlovky Leoša Mareša: Živý Ken aj najsexi... To musíte vidieť!

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Zdroj: Instagram
12.01.2018 22:00

LOS ANGELES - Nadšený! Hoci je Leoš Mareš (41) v našich končinách celebritou, za veľkou mlákou ho pozná asi málokto. Tam sa známy moderátor a rádiový spíker zmenil na obyčajného turistu, ktorý sa s nadšením vrhol na hviezdy svetového bulváru. Pozrite sa, kto bol jeho obeťou!


Leoš Mareš a jeho aktuálna partnerka Monika Koblížková si naplno užívajú spoločné chvíle. Rok 2018 vítali v Las Vegas, počas ďalších dní sa vyhrievali na Bora Bora a aktuálne zavítali do Los Angeles. Zo všetkých miest a celkom pravidelne posielajú fanúšikom pozdravy v podobe zaujímavých fotografií. 

K nim rozhodne patrí aj momentka, ktorá vznikla počas nákupov. Leoš totiž v uliciach natrafil na preplastikovaného živého Kena, ktorý si so známym českým moderátorom ochotne zapózoval.

Oveľa menej radosti prejavil líder kapely Maroon 5 Adam Levine. Mareš na neho natrafil počas basketbalového zápasu. Spevák sa s vyrehotaným Čechom vyfotil, avšak výraz jeho tváre prezrádza, že nadšený z toho vôbec nebol.  

Leoš Mareš počas nákupov natrafil na Rodriga Alvesa, ktorý je známy ako živý Ken.
Leoš Mareš
Zdroj: Instagram

Leoš Mareš bol nadšený zo stretnutia s Adamom Levinom, ktorý bol v minulosti zvolený za najsexi muža sveta. On jeho radosť príliš nezdieľal.
Leoš Mareš
Zdroj: Instagram

Stretli ste sa už niekedy s vašou obľúbenou hviezdou?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 239Galéria

Leoš Mareš Leoš Mareš počas nákupov Leoš Mareš bol nadšený Leoš Mareš Leoš Mareš a Monika Leoš Mareš pravidelne komunikuje Leoš Mareš a Monika

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články