VIDEO Penny z Teórie veľkého tresku chystá svadbu číslo 2: Zásnuby preplakala! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

VIDEO Penny z Teórie veľkého tresku chystá svadbu číslo 2: Zásnuby preplakala!

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco
Zdroj: SITA
01.12.2017 16:30

LOS ANGELES - Americká herečka Kaley Cuoco sa zasnúbila so svojím priateľom Karlom Cookom. Profesionálny jazdec na koni požiadal rodáčku z kalifornského Camarilla o ruku vo štvrtok, v deň jej 32. narodenín.


O radostnú správu sa neskôr podelil na službe Instagram, kde zverejnil video, v ktorom jeho snúbenica plače od dojatia. "Sme zasnúbení," hovorí herečka a rukami si zakrýva tvár, pričom jej možno na prstenníku ľavej ruky vidieť diamantový zásnubný prsteň. Cuoco začala s Cookom randiť na jar v roku 2016, pár mesiacov po tom, ako sa rozišla s manželom Ryanom Sweetingom. Za tenistu sa vydala 31. decembra 2013 a oficiálne sa s ním rozviedla vlani v máji.

Kaley Christine Cuoco sa stala známou ako Bridget Hennessy v úspešnom sitkome 8 jednoduchých pravidiel (2002 - 2005). V rokoch 2005 a 2006 účinkovala ako Billie Jenkins v dramatickom seriáli Čarodejnice (1998 - 2006). Známa je však najmä ako Penny zo sitkomu Teória veľkého tresku, v ktorom účinkuje od roku 2007 a spolu s kolegami a kolegyňami si zaň vyslúžila šesť nominácií na Screen Actors Guild Awards v kategórii Najlepšie herecké obsadenie komediálneho seriálu. Od októbra 2014 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.


Galéria

Kaley Cuoco Takýto zásnubný prsteň dostala Kaley Cuoco Kaley Cuoco a Karl Kaley Cuoco Kaley Cuoco

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: CBS, SITA/AP, Instagram;
VIDEO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články