Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Známe krásky pokope: TÁTO v podprsenke bola TOP!

Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio
Zdroj: SITA
22.09.2017 22:00

MILÁNO - Nemala konkurenciu! Vo štvrtok večer sa na charitatívnom podujatí amFAR zišli viaceré známe modelky. Niet pochýb, že každá z nich si dala na svojom vzhľade záležať a všetky vyzerali skvele. Medzi kráskami však dosť vytŕčala Brazílčanka Alessandra Ambrosio (36), ktorá zaujala najmä provokatívnou róbou.


Po sérií fashion podujatí v New Yorku a Londýne sa týždne módy presunuli do Milána. Okrem rôznych prehliadok sa prominentné tváre schádzajú aj na sprievodných akciách. Jednu taku usporiadala nezisková medzinárodná organizácia amFAR, ktorú svojou prítomnosťou podporili spevák Andrea Bocelli s manželkou, či modelky Lottie Moss, Karolina Kurková, Hailey Baldwin a Alessandra Ambrosio.

Najviac zažiarila práve posledná spomínaná dáma. A to nielen vďaka trblietavej róbe. Alessandra má krásnu tvár a dokonalé krivky, ktoré vyzerajú po dvoch pôrodoch bezchybne. Model, ktorý si tentokrát obliekla pozostával z úspornej podprsenky a sukňa odhaľovala jej stehienko. 

”Vaše telo po tehotenstve nebude už nikdy vyzerať tak, ako pred tým. Ale ja osobne si myslím, že mám dokonca lepšiu figúru, od kedy mám deti. Je to preto, že pri nich zapájam do pohybu aj svaly, o ktorých som doposiaľ ani nevedela,” vyjadrila sa v nedávnom rozhovore atraktívna brunetka. 

OUTFITY ostatných dám nájdete v GALÉRII>>

Krásna Alessandra Ambrosio vyzerala v provokatívnej róbe ako bohyňa.
Alessandra Ambrosio
Zdroj: SITA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články