Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Škandalózna detská modelka: V dave ju nik neprehliadne!

Thylane Blondeau
Thylane Blondeau
Zdroj: Vogue Paris
16.09.2017 11:00

NEW YORK - Stále rovnako pekná! V uplynulých dňoch to v New Yorku žilo týždňom módy. Ako to už býva zvykom, na prehliadkach sa to hemžilo známymi tvárami. Značnú pozornosť na seba strhla aj Thylane Blondeau, ktorú v útlom detstve magazín Vogue prezentoval ako sexsymbol. Dnes je z nej 16-ročná slečna a kdekoľvek sa objaví, nemožno ju prehliadnuť.


Thylane Blondeau bola svojho času považovaná za najkrajšie dievčatko sveta. Na tom by nebolo nič zlé, avšak keď ju magazin Vogue nafotil výrazne nalíčenú, obutú v topánkach s vysokými opätkami a v zmyselných pózach, škandál bol na svete. 

Dnes má Thylane 16 rokov, je stále rovnako krásna a naďalej sa venuje modelingu. Prevažne rôznym kampaniam. Na prehliadkovom móle ju často nevidno, keďže meria len 168 cm, čo je pre manekýnku dosť málo. 

Atraktívna brunetka sa ale dosť zaujíma o módu. A tak nečudo, že zavitala aj na newyorský fashion week, kde bola jednoducho neprehliadnuteľná. A my sa ani nečudujeme. Aktuálnu FOTO krásnej Thylane Blondeau nájdete v GALÉRII>>

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Thylane Blondeau Z Thylane Blondeau rastie Thylane Blondeau Thylane Blondeau má plné Thylane Blondeau Tieto fotky Thylane Blondeau Thylane Blondeau ako škandalózna

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram, Vogue

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články