50-ročná Nicole Kidman sexi ako za starých čias: Vážení, a to nič neukázala! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

50-ročná Nicole Kidman sexi ako za starých čias: Vážení, a to nič neukázala!

Nicole Kidman
Nicole Kidman
Zdroj: Stellar
28.08.2017 20:00

LOS ANGELES - Ešte nepatrí do starého železa! Nie je tajomstvom, že Nicole Kidman (50) si v boji s pribúdajúcimi rokmi pomáha botoxom a skrášľujúcimi zákrokmi. Stará sa tiež o svoju figúru a pri pohľade na jej najnovšie fotografie niet pochýb, že ani v zrelšom veku nestráca nič zo svojho šarmu.


Prenikavý pohľad a zmyselná póza! Takúto kombináciu zvolila Nicole Kidman počas fotenia pre najnovšie číslo magazínu stellar. Ide o narodeninové vydanie a tvorcovia časopisu môžu byť z reakcií priaznivcov nadšení. 

Keď sa totiž na instagrame objavili prvé zábery známej herečky, reakcie fanúšikov boli len pozitívne. „Táto žena je jednoducho očarujúca,” znie jedna z nich. „Ach, Nicole, ty si aj po päťdesiatke ako bohyňa,” reagoval nadšený fanúšik známej herečky.

Aj samotná Kidman v rozhovoroch tvrdí, že sa cíti skvele. „Som šťastná. To je hlavné!” poznamenala Nicole, ktorá prezradila, že zje čokoľvek, ale s mierou. Rovnako sa snaží pravidelne cvičiť, ale usiluje sa o to, aby to bola pre ňu vždy zábava.  

Ďalšie FOTO krásnej Nicole Kidman nájdete v GALÉRII>>

Nicole Kidman ozdobila svojím sexepílom magazín stellar.
Nicole Kidman
Zdroj: Stellar

Je podľa vás Nicole Kidman na najnovších záberoch sexi?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 435Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: stellar, SITA, profimedia.sk, HBO

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články