Hviezdny Harry Potter hrdinom: Pomohol napadnutému turistovi! | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Hviezdny Harry Potter hrdinom: Pomohol napadnutému turistovi!

Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe
Zdroj: SITA, Facebook
18.07.2017 16:30

LONDÝN - Herec Daniel Radcliffe bol jedným z ľudí, ktorí prišli na pomoc mužovi, ktorého pri krádeži na ulici násilník porezal na tvári. Dvaja zlodeji na mopede asi 50-ročnému mužovi ukradli tašku a ušli preč. Svedok incidentu David Videcette povedal, že Radcliffe pomáhal obeti a po otázkach potvrdil, že ide o neho.


"Mnoho ľudí, špeciálne hviezd ako je on, by v podobnej situácii neprišlo na pomoc, čiže dobrá práca," vyjadril sa Videcette.

Svedok uviedol, že si všimol jazdcov na mopede, ktorí sa správali podozrivo. "Išiel som autom cez Chelsea a zbadal som moped bez poznávacích značiek. Ľudia na ňom sa vozili po ceste a nevyzerali, že niekam idú, skôr pôsobili, že sa obzerajú po ľuďoch na ulici. Jeden z jazdcov následne zoskočil a zaútočil na muža nesúceho tašku značky Louis Vuitton. Muž bol turista na niekoľkodňovej návšteve Londýna a po útoku bol veľmi otrasený, mal zranenú tvár a krvácal. Povedal, že ho porezali nožom," uviedol Videcette pre BBC. Ako ďalej povedal, pokúsil sa moped sledovať a dobehnúť, no neúspešne. Vrátil sa teda k obeti útoku, kde v tom čase už pomáhal Radcliffe. Hercova hovorkyňa potvrdila, že hviezda Harryho Pottera bola na mieste činu, k udalosti, ktorá sa odohrala v piatok večer, sa však bližšie odmietla vyjadriť.

Pred niekoľkými mesiacmi zase herec Tom Hardy pomohol v juhozápadnom Londýne zadržať muža, ktorý ukradol motorku.


Galéria

Daniel Radcliffe Daniel Radcliffe Daniel Radcliffe Daniel Radcliffe Daniel Radcliffe

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA/AP

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články