Slávni manželia prekvapili v spoločnosti: Nóóó, roky im prospievajú! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Slávni manželia prekvapili v spoločnosti: Nóóó, roky im prospievajú!

Andre Agassi a Steffi Graf kedysi
Andre Agassi a Steffi Graf kedysi
Zdroj: Twitter
30.04.2017 11:00

LAS VEGAS - Stále im to spolu pristane! Najznámejší tenisový pár - Steffi Graf (47) a Andre Agassi (47) sú manželia už 16 rokov. Na červenom koberci sa často neukazujú. Nedávno však urobili výnimku a svojou účasťou podporili charitatívne podujatie s názvom Power of Love. Niekdajšie športové hviezdy rozdávali úsmevy na všetky strany a pôsobili dojmom, akoby im roky v spoločnom zväzku ozaj prospeli.


Hoci pribúdajúce roky mnohých nešetria, nájdu sa jedinci, ktorí čím sú starší, tým lepšie vyzerajú. Do tejto skupiny patria aj manželia Steffi Graf a Andre Agassi. Slávny tenista v minulosti randil napríklad s Barbrou Streisand, bol manželom Brooke Shields, no ozajstné šťastie našiel až po boku nemenej úspešnej športovkyne.

Manželia majú spolu syna, ktorý hráva basketbal a dcéru, ktorá tancuje hip-hop. Médiám a spoločenským udalostiam sa Steffi a Andre zväčša vyhýbajú. Vo štvrtok sa však ukázali na charitatívnom podujatí a blondínka vyzerala v róbe s vysokým rázporkom fantasticky. Na svoj vek sa udržiava v skvelej kondícii aj jej muž. Čo poviete? 

Andre Agassi a Steffi Graf sa ukázali v spoločnosti a vyzerali skvele.
Steffi Graf, Andre Agassi
Zdroj: profimedia.sk

Sú vám títo slávni manželia sympatickí?

15 % nie
áno 85 %

Hlasovalo: 2136Galéria

Andre Agassi a Steffi Andre Agassi a Steffi Steffi Graf a Andre Steffi Graf, Andre Agassi Andre Agassi a Steffi Andre Agassi so štvornohým

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články