Známa herečka sa kúpala radšej oblečená: Joj, nepomohlo! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Známa herečka sa kúpala radšej oblečená: Joj, nepomohlo!

Drew Barrymore
Drew Barrymore
Zdroj: profimedia.sk
23.02.2017 20:00

TULUM - Celé zlé! Drew Barrymore (42) je sympatická žena, no svojou postavou príliš neohúri. Herečka nikdy nepatrila medzi vychrtliny a kilá navyše sa na ňu nalepili aj pri dvoch tehotenstvách. Vedomá si toho, že v bikinách nevyzerá najlepšie, sa počas dovolenky predviedla v kúpacom odeve, ktorý ju zahaľoval. Výsledný efekt však aj tak za veľa nestál...


Spľasnuté prsia, vypuklé brucho a mľandravý zadok! Časy, keď bola Drew Barrymore jedným z Charlieho anjelikov sú už dávno preč. Prezrádza to pohľad na jej krivky, ktoré dnes už v bikinách príliš vystavovať nemôže. 

Dôkazom sú fotky, ktoré sa podarilo spraviť paparazzom počas herečkinej dovolenky v Mexiku. Drew sa vrhla do vĺn vo vzorovaných šortkách a prúžkovanom tope. Tie zbytočne zvýraznili jej nedostaky.

Barrymore si však z prítomnosti bulvárnych fotografov ťažkú hlavu nerobila. Naplno si užívala relax a to, že sa nemusela starať o dcérky Olive (4) a Frankie (2). Tie sú zrejme pri otcovi Willovi Kopelmanovi, s ktorým sa herečka nedávno rozviedla.

Drew Barrymore ako jedna z krások vo filme Charlieho anjeli.
Drew Barrymore
Zdroj: Columbia Pictures

Drew Barrymore si na bikiny ani plavky netrúfla.V tomto kúpacom odeve však tiež veľmi neohúrila.
Drew Barrymore
Zdroj: profimedia.sk

Chceli by ste navštíviť Mexiko?

26 % nie
áno 74 %

Hlasovalo: 328Galéria

Drew Barrymore Drew Barrymore ako jedna Drew Barrymore si na Drew Barrymore je sympatická Drew Barrymore je dvojnásobnou Drew Barrymore ako sexi Drew Barrymore a Will

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, Columbia Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články