Najnovšie FOTO Brendy z Beverly Hills: Rakovina je sviňa, takto teraz vyzerá! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Najnovšie FOTO Brendy z Beverly Hills: Rakovina je sviňa, takto teraz vyzerá!

Shannen Doherty
Shannen Doherty, Zdroj: SITA
20.07.2016 20:00

LOS ANGELES - Je statočna! Boj s rakovinou patrí medzi tie najťažšie. Svoje o tom vie aj hviezdna Shannen Doherty (45), ktorá sa preslávila ako Brenda v kultovom seriáli Beverly Hills 90210. Herečka, ktorej lekári diagnostikovali nádor prsníka, podstupuje aktuálne chemoterapiu. O ťažké životné chvíle sa delí aj so svojimi fanúšikmi. Na instagrame najnovšie zverejnila zábery, ktoré lámu srdce.


Zhruba pred rokom šokovala verejnosť správa o tom, že obľúbená herečka Shannen Doherty má rakovinu prsníka. V marci jej lekári oznámili zlú správu, a to, že sa nádor rozširuje. Doterajšia liečba nebola teda veľmi úspesná, a tak začala hviezdna brunetka podstupovať chemoterapiu. 

Jedným z vedľajších príznakov tejto liečby je vypadávanie vlasov. Shannen sa preto rozhodla, že si svoju hrivu dá vystrihať úplne nakrátko. V utorok večer zverejnila na instagrame sériu čierno-bielych fotografií, ktoré zachytávajú tento proces. Medzi kľúčovými slovami pod záberom bolo aj - cancer sucks - čo sa dá voľne preložiť aj ako rakovina je hrozná, či rakovina je sviňa. 

Kvôli chorobe prišla seriálová Brenda nielen o vlasy, ale tiež o možnosť mať vlastné deti. Nedávno o tom rozprávala v televíznej šou, kde sa pochopiteľne neubránila slzám. Reč bola tiež o tom, že možno bude musieť podstúpiť mastektómiu. „Sú to len prsia. Je pre mňa oveľa dôležitejšie zostať nažive a zostarnúť po boku môjho manžela,” povedala na margo toho Doherty. 

Seriálová Brenda sa tiež netajila tým, že má v rodine, priateľoch a fanúšikoch veľkú oporu. „Naše manželstvo je silnejšie. Viac nás to zomklo. Je to jedna z tých chvíľ, keď musíte ako manželia ukázať svoju odvahu,” vyjadril sa v jednom z rozhovorov herečkin manžel, fotograf Kurt Iswarienko. 

Shannen Doherty má v svojich blízkych najväčšiu oporu.
Shannen Doherty
Zdroj: Instagram

Shannen Doherty zverejnila na instagrame fotografie, ktoré lámu srdce.
Shannen Doherty
Zdroj: Instagram

Shannen Doherty sa ukázala fanúšikom s vystrihanou hlavou.
Shannen Doherty
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články