Kuriózny darček pre pravú blondínku: Kamarátka sa jej dala úplne nahá! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Kuriózny darček pre pravú blondínku: Kamarátka sa jej dala úplne nahá!

Reese Witherspoon už patrí medzi štyridsiatničky.
Reese Witherspoon už patrí medzi štyridsiatničky.
23.03.2016 22:00

LOS ANGELES - Rozhodne originálna! Hoci na to Reese Witherspoon nevyzerá, v týchto dňoch sa zaradila medzi štyridsiatničky. K sviatku jej gratulovalo množstvo prominentných kamarátov, vrátane komičky Chelsea Handler (41). Tá dala herečke, známej najviac z filmu Pravá blondínka, ozaj netradičný darček - fotku v Evinom rúchu.


Americká moderátorka a komička Chelsea Handler je známa tiež ako bojovníčka so sociálnymi sieťami, ktoré do pár hodín mažú fotografie s nahými ženskými prsiami. No v prípade odhalených pánskych hrudníkov nejde o žiaden problém. Blondínka sa preto pri rôznych príležitostiach pretŕča nahá na verejnosti a provokatívne zábery vešia na sociálne siete. 


Moderátorka vetrala silikóny: Toto tu ešte nebolo!


Urobila tak aj pred pár dňami, keď sa rozhodla takýmto netradičným spôsobom potešiť svoju kamarátku Reese Witherspoon. „Krásna sebavedomá žena,” pripísal k záberu jeden z fanúšikov komičky. „Taký darček by som bral hneď,” pridal sa ďalší. Pravá blondínka zatiaľ tento podarúnok nekomentovala.  

Chelsea Handler sa pri príležitosti narodenín svojej kamarátky Reese vycapila na internet úplne nahá.
Chelsea Handler
Zdroj: Instagram

Potešil by vás takýto darček?

28 % nie
áno 72 %

Hlasovalo: 527Galéria

Reese Witherspoon už patrí Chelsea Handler sa pri Chelsea Handler nemá s Chelsea Handler zverejňuje na Reese Witherspoon usporiadala pri Reese Witherspoon na svoj

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články