°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Céline Dion prežíva hrozné obdobie: Prenasleduje ju ťažká choroba, ničí jej rodinu

Céline Dion
Céline Dion
16.01.2016 18:00

MONTREAL - Brat popovej speváčky Céline Dionovej má rakovinu a nezostáva mu už veľa života. Uviedla to dnes speváčkina hovorkyňa Kim Jakwerthová, ktorá tak potvrdila medializované správy o 59-ročnom bratovi Danielovi Dionovi.


Celá speváčkina rodina, vrátane 89-ročnej matky, je teraz pri posteli chorého, ktorý má rakovinu mozgu, hrdla a jazyka v terminálnom štádiu. Podľa Jakwerthovej smrť môže nastať prakticky kedykoľvek. Samotná Dionová pri bratovi v Montreale nie je, ale je v Las Vegas, kde vo štvrtok na rovnaký druh rakoviny zomrel jej 73-ročný manžel René Angélil. 

Jeho pohreb sa uskutoční na budúci piatok v bazilike Notre Dame v Montréale, kde pár v roku 1994 uzavrel manželstvo. Poďakovanie za Angélilov život sa bude konať aj 3. februára v Caesars Palace Colosseum v Las Vegas, kde Dionová už roky uvádza svoje koncerty. 

Angélil stál pri zrode Dionovej hviezdnej speváckej kariéry po tom, ako si vypočul pieseň, ktorú v roku 1981 vtedy 12-ročná speváčka zložila spolu s matkou a bratom. Pracovná verzia piesne zaujala už vtedy uznávaného agenta a manažéra natoľko, že založil svoj dom, aby mohol financovať nahrávanie Célininho debutového albumu. Dvojica sa zosobášila v roku 1994. 

Dionová a Angélil majú tri deti, Reného Charlesa, ktorý sa narodil v roku 2001, ako aj dvojčatá - Eddyho a Nelsona, ktoré prišli na svet v roku 2010. Angélil po sebe zanechal ešte syna a dcéru z predchádzajúceho manželstva. 


Galéria

Céline Dion Céline Dion Céline Dion Céline Dion Céline Dion

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články