Máte chuť na melón? Blonďavá speváčka pretŕča holé prsiská! | Topky.sk

Nedeľa, 21. apríl 2019. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Máte chuť na melón? Blonďavá speváčka pretŕča holé prsiská!

Nadeea Volianova
Nadeea Volianova
02.07.2015 22:00

LAS VEGAS - Leto je v plnom prúde! Hoci sa Nadeea Volianova (28) prezentuje ako speváčka, na hudobnom poli toho zatiaľ veľa nedokázala. Oveľa viac pozornosti púta vulgárnosťou a pretŕčaním holého tela. Najnovšie sa svetu popýšila svojími nahými prsiami, ktoré sú veľké ako melóny. Ako sa vám páčia?


Rozpáli vás?! Hoci má Nadeea Volianova len 28 rokov, vyzerá vyžito a svojím vzhľadom pripomína herečku z filmov pre dospelých. Takýto imidž si dlhodobo pestuje a ako sa zdá, nemieni v tom poľaviť. Potvrdzujú to jej aktuálne fotky, na ktorých pózuje len v miniatúrnych nohavičkách. 

Tie si pri pohľade na zábery všimne asi málokto. Blondíninkine obnažeé a veľké prsia totiž pôsobia ako magnety. V prípade neúspešnej speváčky ruského pôvodu nejede o prvý pokus zviditeľniť sa nahotou. Nečudo, že ju mnohí častujú prívlastkami zúfalá a trápna.   

Nadeea Volianova vystavila svoje melóny na obdiv.
Nadeea Volianova

Má podľa vás Nadeea Volianova pekné prsia?

29 % nie
áno 71 %

Hlasovalo: 640Galéria

Nadeea Volianova Nadeea Volianova vystavila svoje Nadeea Volianova sa rada Nadeea Volianova si pestuje Nadeea Volianova má len Nadeea Volianova sa prezentuje Nadeea Volianova má na

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články