Streda21. február 2024, meniny má Eleonóra, zajtra Etela

Blake Lively z Gossip Girl: Nová tvár parfumov od Gucciho!

Blake Lively Zobraziť galériu (7)
Blake Lively (Zdroj: SITA)

LOS ANGELES - Americká herečka Blake Lively sa stala tvárou parfumu Premiere z dielne talianskeho módneho domu Gucci. V rámci kampane si zahrá v krátkom filme režiséra Nicolasa Windinga Refna (Bronson, 2008; Drive, 2011) a tiež bude pózovať fotografom Mertovi Alasovi a Marcusovi Piggottovi.

"Pri tvorbe tejto vône som sa inšpirovala nadčasovým hollywoodskym pôvabom a ženskými legendami hollywoodskej zlatej éry," vysvetlila kreatívna riaditeľka módneho domu Frida Giannini. "Jedinečný štýl a charizma Blake Lively tento pôvab prenáša do života veľmi aktuálnym spôsobom," dodala. Lively uviedla, že je pre ňu "cťou reprezentovať tento parfum".

Blake Lively je známa predovšetkým ako Serena zo seriálu Gossip Girl (2007). Účinkovala i vo filmoch Sesterstvo putovných nohavíc (2005), Sesterstvo putovných nohavíc 2 (2008), Súkromné životy Pippy Lee (2009), New York, milujem ťa (2009), Mesto (2010) alebo Green Lantern (2011). Momentálne tvorí pár s hercom Ryanom Reynoldsom, v minulosti bola partnerkou Leonarda DiCapria či Penna Badgleyho.

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu