Nedeľa, 26. september 2021. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Nový MILENEC slovenskej krásky: Milovala mafiána, teraz má v posteli Taliana!

Adriana Pospíšilová je krásna žena.
Adriana Pospíšilová je krásna žena.
Zdroj: Instagram AP
07.06.2021 16:00

BRATISLAVA - Svoju lásku prestali skrývať! Adriana Pospíšilová (37), ktorá v roku 2003 vyhrala súťaž krásy, sa do povedmia verejnosti vryla aj vďaka vzťahu s mafiánskym bossom Jurajom Ondrejčákom, známym pod prezývkou Piťo. Dvojica má spolu dve dcérky - dvojičky. V uplynulých rokoch bolo jej meno spájané aj s inými chlapmi... Aktuálne ale jej srdce patrí mužovi, ktorý je Slovákom dobre známy.


Adriana Pospíšilová po víťazstve v súťaži krásy Miss Slovensko 2003 pôsobila ako rosnička na obrazovkách Televízie Joj. Krásna plavovláska padla do oka Jurajovi Ondrejčákovi, ktorému porodila dvojičky. Idylku však v novembri 2011 narušil zásah kukláčov, ktorí bossa bratislavského podsvetia zadržali. Piťo je za mrežami a hoci bola Adriana spočiatku odhodlaná na neho čakať, neskôr si uvedomila, že bude lepšie túto svoju životnú kapitolu uzavrieť. 

S mafiánskym bossom Jurajom Ondrejčákom, alias Piťom, má Adriana dve dcérky.
Nový MILENEC slovenskej krásky:
Zdroj: Foto: topky.sk
 

Krásna misska na lásku nezanevrela. V médiách bolo jej meno spájané s viacerými mužmi. A motýle v bruchu a zamilovanosť pociťuje aj teraz. Jej aktuálnym milencom je taliansky šéfkuchár Andrea Ena, ktorý je Slovákom dobre známy. Okrem toho, že na Slovensku vlastní dve reštaurácie, objavuje sa aj v markizáckom Teleráne a Dámskom klube na RTVS. 

FOTO: Adriana Pospíšilová a Andrea Ena potvrdili svoj vzťah touto fotkou. 

Dvojica potvrdila svoj vzťah na sociálnej sieti Instagram. Obaja tam zverejnili spoločnú fotku s výstižným popisom - „Všetko, čo potrebuješ, je láska.” Priatelia oboch zahrnuli nadšenými reakciami a gratuláciami. Komentár pridala aj manželka tanečníka Mateja Chrena - Linda Chrenová Čongrády. „Ako žiariš! Skoro mi praskol displej. Teším sa s tebou, Adi,” napísala vdova po údajnom mafiánskom bossovi Petrovi Čongrádym, ktorý bol v roku 2004 zastrelený na ulici počas bieleho dňa.   

Zaľúbenci Adriana a Andrea si aktuálne užívajú spoločnú dovolenku v Taliansku. Nechajme sa prekvapiť, ako sa ich vzťah bude vyvíjať. Ena v minulosti randil už aj s inou krásnou Slovenkou –finalistkou Miss Universe SR a módnou návrhárkou Martinou Grešovou. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Adriana Pospíšilová je krásna Juraj Ondrejčák alias Piťo. Adriana Pospíšilová ako kráľovná Adriana Pospíšilová kedysi. Adriana Pospíšilová kedysi. Adriana Pospíšilová Adriana Pospíšilová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Ján Zemiar, Instagram, TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články