Štvrtok, 13. máj 2021. Meniny má Servác, zajtra Bonifác.

Tajomstvo ich zoznámenia: Neuveríte, ako raper Kali spoznal svoju ženu!

Kali a jeho Alica
Kali a jeho Alica
Zdroj: Instagram Alicanails/Frank Štabrila
05.06.2020 11:24

BRATISLAVA - Keď si raper Kali bral za manželku svoju Alicu, vedelo sa, že v ich zoznámení má prsty speváčka Tina. Trojica však teraz prezradila, že v tom bolo aj trochu "mágie".


Koloman Magyary alias Kali je dnes šťastne ženatý muž, ktorý s manželkou Alicou vychováva dcérku Nelku. Tá sa narodila ešte pred svadbou. 

Tajomstvo ich zoznámenia: Neuveríte,
Zdroj: Instagram dezertkalimusic

Hoci sa Kali a Alica brali minulý rok na jeseň, niektorých fanúšikov stále zaujíma, ako sa vlastne dali dokopy. Vedelo sa, že je do toho nejako zapletená speváčka Tina, no teraz samotní aktéri prezradili detaily. 

„Mne sa o nej snívalo a Tina mi napísala, že vie o mojom sne a pozná aj čajku z neho, že mi ju posiela. Neuveriteľné, ale pravdivé,” odpovedal na otázku na svojom Instagrame Kali. Speváčkinu úlohu v ich zoznámení potvrdila aj Alica: „Tina mi raz povedala, že ty by si sa hodila s Kalim, zoznámim vás v lete (bol február) a on napísal na druhý deň (február).”

Tajomstvo ich zoznámenia: Neuveríte,
Zdroj: Instagram Tina

Samotná Tina ale Alicino tvrdenie trochu poopravila. „Ja som nepovedala, že sa hodíte, ale že to ty si tá, čo má byť s Kalim, čomu si samozrejme nerozumela, keďže ste sa nepoznali, a vlastne ani ja som tomu nerozumela, ale ten pocit bol silnejší,” vyjadrila sa Tina, ktorá sa takto magicky zahrala na dohadzovačku. Treba len dúfať, že ten pocit bol naozaj správny a títo dvaja spolu zostanú šťastní už navždy. 


Galéria

Kali a jeho Alica Kali a Alica majú Kaliho a Alicu dala Raper Kali

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články