Veľká zmena v živote bývalej hviezdy Markízy: Povedala áno... Budeme sa brať! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Veľká zmena v živote bývalej hviezdy Markízy: Povedala áno... Budeme sa brať!

Zdroj: pixabay
08.05.2019 22:00

BRATISLAVA - V lete minulého roka sa fanúšikovia markizáckeho športu dočkali nepríjemného prekvapenia. Po trinástich rokoch televíziu opustil obľúbený moderátor Štefan Eisele. Hoci sa pošuškávalo, že jeho odchod nebol dobrovoľný, šporťák všetky tieto tvrdenia vyvracal. Nech je to už akokoľvek, najnovšie má obrovský dôvod na radosť a v živote ho čaká naozaj veľká zmena!


Usmievavému bývalému moderátorovi sa darí a okrem toho, že sa aj naďalej venuje komentovaniu športu, šťastena sa na neho obrátila aj v súkromnom živote. Už nejaký ten rôčik totiž tvorí pár s krásnou Silviou, ktorá už čoskoro nebude „len“ jeho priateľkou. Vo vzťahu im to zjavne perfektne klape, a tak sa Eisele rozhodol pokľaknúť a svoju polovičku na výlete v Barcelone požiadal o ruku.

Zo Štefana Eiseleho bude už čoskoro ženáč.
Veľká zmena v živote
Zdroj: Súkromný archív Š.E.

Silvia, partnerka šporťáka Eiseleho, je skutočne poriadna kočka.
Veľká zmena v živote
Zdroj: Facebook

„Povedala áno,“ napísal Štefan na Facebook k zamilovanému záberu, kde svoju Silviu bozkáva a na jej ruke sa skvie krásny zásnubný prsteň. Je teda len otázkou času, kedy sa z marketingovej manažérky známej poisťovne stane pani Eisele a dvojici zaznejú svadobné zvony. 

Čerstvo zasnúbeného šporťáka sme kontaktovali a opýtali sa ho, ako zásnuby prebehli. „Obaja radi cestujeme, takže aj naše zásnuby sa odohrali mimo Slovenska. Zasnúbili sme sa v Barcelone v Parku Güell. Vybral som výnimočné miesto s krásnym výhľadom na mesto a s úžasnou energiou. Veľmi sa tešíme a užívame si každý deň," povedal pre topky.sk Števo Eisele. Zaľúbencom srdečne blahoželáme!

Páči sa vám predstava zásnub v zahraničí?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1510Galéria

Zo Štefana Eiseleho bude Silvia, partnerka šporťáka Eiseleho, Štefan Eisele Štefan Eisele a Gizka Silviu požiadal Števo Eisele Silvia dostala od Števa Snúbenci Števo a Silvia

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia, md
FOTO: Pixabay.com, Instagram, Súkromný archív Š.E.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články