Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Najkrajšia slovenská riaditeľka úplne nahá v kúpeľni: Pohľad pre Bohov!

Karolína Chomisteková
Karolína Chomisteková
Zdroj: Jan Zemiar
14.06.2018 05:45

DUBAJ - Predviedla kompletne nahé telo! Najkrajšia slovenská riaditeľka Karolína Chomisteková (24) veľmi dobre vie, ako dostať mužov do varu. Za všetko hovorí aj jej najnovšia snímka z kúpeľne, na ktorej sa ukázala v plnej svojej kráse tak, ako ju Pán Boh stvoril. Nuž, páni, po tomto zábere asi len tak nezaspíte!


Tisícky fanúšikov Miss Slovensko 2013 a riaditeľky súťaže krásy Karolíny Chomistekovej musia byť cez leto v maximálnom vytržení. Jej oficiálny profil na Instagrame je totiž plný záberov v plavkách a úsporných outfitoch, v ktorých dokazuje, že právom patrí medzi najkrajšie ženy v našich končinách.


Najkrajšia riaditeľka na Slovensku iba v erotickej bielizni: Páni, po týchto záberoch ani nezaspíte!


A hoci sme už brunetku videli v rôznych horúcich pózach a modeloch, prekvapiť dokáže aj tak. Svedčí o tom jej najnovšia fotografia, prostredníctvom ktorej naservírovala všetkým svojim fanúšikom doslova pohľad pre Bohov.

Na odvážnej snímke Karolína pózuje v kúpeľni nahá s turbanom na hlave a svoje najväčšie prednosti si šikovne prekrýva len vlastnými rukami. Nuž, tak tomuto sa povie provokácia ako hrom!

Karolína Chomisteková zverejnila odvážny záber z kúpeľne, na ktorom predviedla svoje kompletne holé krivky.
Najkrajšia slovenská riaditeľka úplne
Zdroj: Instagram

Karolína si momentálne užíva relax v exotickom Dubaji. Z dovolenky posiela svojím fanúšikom jeden horúci záber za druhým.
Najkrajšia slovenská riaditeľka úplne
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Karolína Chomisteková Karolína Chomisteková zverejnila odvážny Karolína si momentálne užíva Karolína Chomisteková si krásy Karolína Chomisteková má postavičku

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články