°C

Streda, 8. apríl 2020. Meniny má Albert, zajtra Milena.

Knechtová vyviedla kolegu zo SuperStar z miery: Pri pohľade na TENTO dekolt sa nedokázal sústrediť!

Matěj Ruppert sa pri pohľade na dekolt Kataríny Knechtovej nevedel sústrediť.
Matěj Ruppert sa pri pohľade na dekolt Kataríny Knechtovej nevedel sústrediť.
Zdroj: TV MARKÍZA
21.04.2018 13:00

BRATISLAVA - Porotcovia SuperStar trávia spolu počas kastingov doslova celé hodiny. Traja muži a jedna žena... Niet preto divu, že keď si Katka Knechtová (37) oblečie šaty s hlbokým výstrihom, jej kolegom to môže narobiť poriadne problémy. Aktuálne sa pri speváčkinom outfite poriadne zapotil Matěj Ruppert (40). Pri pohľade na jej dekolt sa totiž nedokázal sústrediť!


Katarína Knechtová je bez pochýb krásna žena. Hlavne v posledných rokoch, keď stavila na ženskejší imidž, je doslova neprehliadnuteľná. Niet preto divu, že keď si na seba oblečie zvodnejší kúsok odevu, jej porotcovskí parťáci zo speváckej šou SuperStar môžu mať trochu problém s koncentráciou.

Najnovšie na tento „zákerný“ ťah sexi kolegyne doplatil český spevák Matěj Ruppert. Tmavovláska si totiž obliekla šaty s rafinovaným výstrihom pomerne odvážneho strihu. Porotcovi tak zablúdil pohľad do Katkinho dekoltu častejšie, ako by bolo možno vhodné. Nuž ale netreba sa mu čudovať, speváčke to naozaj veľmi pristalo! 

Matěj Ruppert mal pri Katke Knechtovej problém sa sústrediť.
Knechtová vyviedla kolegu zo
Zdroj: TV MARKÍZA

Je podľa vás Katarína Knechtová sexi?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 5462Galéria

Matěj Ruppert sa pri Matěj Ruppert mal pri Katka Knechtová trápi svojich Katka Knechtová zvolila na Oči Matěja Rupperta hlboký Katarína Knechtová Porota speváckej šou SuperStar

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články