Známa Slovenka unesená z americkej hviezdy: Ten ju pozval na večeru... | Topky.sk

Pondelok, 16. júl 2018. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Známa Slovenka unesená z americkej hviezdy: Ten ju pozval na večeru...

Známa americká hviezda žúrovala so známou Slovenkou.
Známa americká hviezda žúrovala so známou Slovenkou., Zdroj: pixabay.com
12.01.2018 14:30

LAS VEGAS – Rande s hviezdou! Stretnúť celebritu svetových rozmerov túži snáď každý smrteľník. A keď sa vám to podarí, je to zážitok na celý život. A to nehovoriac o tom, že vás pozve ešte aj na večeru a párty. Takéto šťastie mala v týchto dňoch známa Slovenka, ktorá stretla prominentného Američana a ten ju pozval na rande. Blondínka bola z neho doslova unesená. O kom je reč?


Reč je o riaditeľke Fashion Tv Gabriele Drobovej, ktorá  si v týchto dňoch užíva dovolenku v Amerike. Na svojich potulkách po Las Vegas stretla aj hviezdu svetového formátu. Zoznámila  sa totiž so známym americkým raperom, R&B spevákom, textárom a hudobným producentom so senegalskými koreňmi Akonom. Neskončilo to však iba pri pozdrave či spoločnej fotografii. Tento umelec blondínku pozval na „rande“.

„Že ja mám fotku s Akonom? A ešte s ním idem na večeru a potom na párty. Musím vám povedať, že je to super milý človek, ktorý okrem hudby robí kopec zaujímavých vecí,“ napísala nadšená Drobová na svoj profil na sociálnej sieti, kde pridáva jednu fotku z druhou. Jej priatelia tak môžu vidieť, že si pobyt za veľkou mlákou, kde je aj s partnerom Karolom Rumanom, naozaj do sýta užíva. Niet sa čo čudovať, stretnúť známe osobnosti a môcť ich spoznať bližšie, by bol pre každého našinca veľkým zážitkom.

Išl by ste aj vy radi na večeru s Akonom?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 914


 


Galéria

Známa americká hviezda žúrovala Gabriela Drobová sa stretla Gabriela Drobová sa stretla Gabriela Drobová

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: koláž Topky, Instagram, Ján Zemiar, archív GB

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články